Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab-m február 04. én...

Missed ab-m február 04. én volt. Lehet ez már az utána következő menstruáció?

Figyelt kérdés
Feb.04.-én volt missed ab-m után, sokáig vérezgettem, visszamentem dr.nőhöz, mondta hogy valami bennem maradt, de reméli hogy kiürül és nem kell újra operálni. kaptam ergam cseppet, de 1,5 hétig nem volt vérzésem. Tegnap viszont nagyon elkezdtem vérezni és a hasam is fáj, a cseppet már nem szedem. Lehet ez már a menszim?
2011. márc. 1. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a műtét után még egyik nap picit véreztem, utána semmi, utána megint stb... Aztán nagyon pontosan 5 hét elteltével jött meg a menzeszem.


Neked lehetséges, hogy menszi, de kicsit korainak tartom.

2011. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! Köszi a gyors választ. Azért érdeklődnék, mert nekem a menszim 24-26 napra jött meg minden hónapban a terhesség előtt, és tegnap volt a műtét utáni 24.nap. Nem tudom mit gondoljak, teljesen olyan mintha az lenne, a hasam is úgy fáj mint olyankor szokott! Általában 3-4 napig szokott nekem tartani. Várjak még pár napot, vagy szerinted menjek el dokihoz?
2011. márc. 1. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menzi.
2011. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megnyugtatásképpen elmehetsz dokihoz, de lehet, hogy már menszi lesz.
2011. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!