Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 21-22-re?

Ki nem várja február 21-22-re?

Figyelt kérdés
Ti mikor teszteltek?Van már valami tünet?Nekem semmi.Ha teszteltek,akkor mivel teszteltek?
2011. febr. 13. 13:19
 11/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 20-ra nem várom... És nagyon szurkolok mindenkinek. :)
2011. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
13:54-es vagyok. Én a hét végén szeretnék tesztelni, de még nem tudom, mivel. Ti mit ajánlanátok? Egyetlen szokatlan tünetem van, a hullámokban rám törő mellbimbó - viszketés, ez eddig nem szokott lenni, de lehet, csak kiszáradt a bőröm...
2011. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:

nekem semmi tünetem nincsen, ami elég érdekes számomra. Múlt hónapban is már egy héttel a mensi előtt megjön érzésem volt, most meg semmi. Bár most sem reménykedem túlságosan, ráadásul tegnap óta nagyon beteg is lettem. Elkapott az influenza. :(


Aki 18-ára nem várja

2011. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én 22-23 ra nagyon nem várom.semmi tünetem nincs még.tegnap rendelte 10-es hcg tesztet(qupido),3 napon belül érkezik,de csak hétfőn reggel tesztelek majd leghamarabb.izgulok és drukkolok mindenkinek!B.A.
2011. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nagynéném nevében írok,de szeretek itt olavsni,sok jó ötletet kaptunk innen.

5éve próbálkoznak,és nem akar jönni, biológiailag minden ok velük!

Nagybátyám kamionozik nem sűrűn tudnak együtt lenni,de mikro csak lehet igyekeznek, egy norvégiában élő magyar orvos ajánlott egy olyan teafűt aminek az a neve hogy gólya orr fű. Elvileg a hímivarsejteket és a petesejteket is egyaránt termékenyebbé teszi,talán még a számukat is növeli( hülyeséget nem akarok írni)

Plusz a méhpempő és aloe verás kapszulák.most a héten a hétvégére várja az ovut így vasárnap óta próbálkoznak,igyekeznek a héten minél többet együtt lenni, és pozitívan gondolkozik, miszerint ő ebben a hónapba teherbe esik:))


Én nagyon szorítok nekik,és nektek is:)

Ha tudok valamit írok.

2011. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is csatlakoznék, én 21-ére NEM várom!Pár napja érzek szúró/fájó érzést amit enyhén a mellemben majd egy kicsit erősebben a hasam alatt,talán a petefészkemnél ,de nem tudom,hogy ez jelent e valamit. Nagyon szorítok mindenkinek aki nem várja 20. körülre! Sok sikert
2011. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
1-2 nap késés után tesztelek.
2011. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:
Én majd csak 1-2nap késés után tesztelek,bár régen teszteltem de most fogok,csak nem tudom melyik a legjobb teszt.
2011. febr. 15. 22:19
 19/91 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Én 21-re nem várom. Ez a 2. clostys hónapom, plusz utrot is szedek tüszőrepedéstől. Semmi tünetem nincs. Legkorábban kedden vagy szerdán tesztelek, ha még aktuális lesz.
2011. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok Rena vagyok!


Én is csatlakoznék 22-23-ra nem várom. Mi már több mint 2 éve próbálkozunk, egy hónapja derült ki az inzulinrezisztenciám, bár nem olyan súlyos. Hízókúrás diétázom egy hónapja és tornázom mellé. Gyógyszert nem kaptam hanem keserűdinnye kapszulát kell szednem majd. Az a múlt héten jött meg, de még nem kezdtem el szedni, mert megakadályozza a teherbeesést, ezért ezt a hónapot még kihagyom... a 14 cn-en volt pém. elég erős ovu fájdalommal ( vakbél, petevezető környékén, érintésre is nagyon fájt és menéskor is) és sok tojcsival. A luteálisom 13-14 napos szokott lenni, ma vagyok a 6 dpo-n, a hőm nagyon szépen felment.


[link]

2011. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!