Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 21-22-re?

Ki nem várja február 21-22-re?

Figyelt kérdés
Ti mikor teszteltek?Van már valami tünet?Nekem semmi.Ha teszteltek,akkor mivel teszteltek?
2011. febr. 13. 13:19
 21/91 anonim ***** válasza:
Én 20-ra nem várom, de tesztelni csak akkor fogok ha késik... 5 hónapja próbálkozunk a 2. babával...
2011. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim válasza:
sziasztok én is a második bébire gyurok.20-ára nem várom. azt mondták a második könyebben jön most járok a 4 probálkozásnál. az elsö 17honapba került.remélem most gyorsabbanmegy majd itt a görbém szerintetek. [link]
2011. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nagyon szép a görbéd,ha így fent marad akkor lehet nem kell tovább próbálkozni, biztató!

Én vagyok az akinek a nagynénje szeretne babát!

Tegnap reggeli hője felment, így gyorsan már reggel együtt voltak, nagyon bizakodunk:)


Szurkolok,hogy sokan szüljetek 2011ben:)

2011. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 20-21-ére nem várom. Második baba lesz és október óta próbálkozunk. Ennyit arról, hogy másodjára könnyebb. :D

Pár napja bizsereg a cickóm és reggelente hőhullámaim vannak. Ma vagyok pé után 10 nappal, reggel csináltam egy lh tesztet jóstesztnek és pozitív lett. Kiváncsian várom, hogy holnap erősödik e a csík.

Mindenkinek megy a drukk!

2011. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!!


Az lh teszt pé után 10 nappal ha pozitív akkor lehet a terhességi teszt is pozitív lesz!

Drukk.

2011. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
Megnéztem ma a méhszájam, kemény és teljesen zárt. Eddig is vizsgáltam néha a mensi előtti napokban, de ilyet még sose éreztem, eddig azt sem tudtam, milyen az ha kemény zárt. Most már tudom.
2011. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:
És te mikor nem várod kedves utolsó?Van valami tüneted?
2011. febr. 17. 12:27
 28/91 anonim ***** válasza:
Hétfőre nem várom. A hasam alja szokott szurkálni, de ennyi. Na majd kiderül...
2011. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:

lányok szorítok nektek, nekem sajna tegnap délután megjött. :(


18-ára nem vártam

2011. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:

Sajnálom kedves utolsó új hónap új remény!!


Kedves zárt méhszájas, szerintem tuti baba!!!:)

A hétvégén akrá el is lőhetsz egy tesztet,de ha türelmes vagy és biztosra akarsz menni,akkor várd meg a hétfőt,keddet:)


Szorítok neked!!

2011. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!