Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
Nagyon szoritok kedves kérdező
2020. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
Na??
2020. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező?? Teszteltél?? Várjuk a fejleményeket
2020. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem volt rá szükség sajnos. Megjött. 😭

Így legalább nem fogok még izgulni két napot.

Nektek drukkolok továbbra is!

2020. aug. 15. 11:39
 85/87 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. ☹️
2020. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Azóta lassan közeleg a következő nemvárt időpontja. Mi a helyzet veled?
2020. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Mensi előtt 5 nappal... Izgulok. Elsőben szebben látszik.. Kommenteltem már ide nekem volt multhonapban mindkét petefeszkemen ciszta de progreszterontol felszivodott.. Nagyon erős fáradság miatt teszteltem.. Remélem erősödik és minden rendben lesz. Második baba 5 éves nagy lány nagyon várja a tesot...

2020. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!