Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
65%
Abortuszos? Érdekes mihelyt valaki nem pátyolgat benneteket meg nyalja a kis lelketeket már mindjárt rossz ember :D
2020. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
0%
Amikor terhes voltam folyton a meddők irigy savanyú lelkére kellett tekintettel lennem mert a boldogságom kimutatása helyett benneteket kellett ajnározni.
2020. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
85%

Jajjj te szegény pára 🙂

Te is az a fajta momzilla vagy akit körbe kell nyalni mert meltoztatott úgy maradni. Hát rossz hirem van az élet megy tovább senki nem dobja félre a gondjait mert gyk s Gizus terhes és kiemelt seggnyalást kíván.

2020. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
9%
De a meddőknek se kell annyi sajnálat... Nektek már nincs más témátok. A munkahelyen is azt hallgattom hogy mi van az alhasatokkal. Én a gyerekemen kívül másról is tudok beszélgetni mert nem lólátásban élek.
2020. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
71%

Ja és új hírek neked: a gyerekvállalás rovat nem a terheseké, még gyerektelen is irhat ide nem hogy gyerekre vágyó. Ki a jó fene vagy te hogy meghatározd ki írhat ide és mit? Nem tetszik valami? El lehet kotródni, és léterhozni blogot csillámpónit kakkantó anyucikáknak ahol csak cikiskodni lehet és az Ödönkédről áradozni.

Még ilyen egomán tyúkot komolyan. Csak aztan nehogy visszanyaljon a fagyi, te kerülj érzelmi vàlságba, de remèlem olyat ŕugnak belèd hogy repülsz.

2020. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
86%

#24 neked komoly feltunesi viszketegseged lehet ha igy irigyled a figyelmet mástól.

Sztem veled senki nem akar beszelgetni mert le se tojjak az erzeketlen fejedet. Errol meg nem egy meddo tehet

2020. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, nesze Neked beszélgetős topik. Botrányos amit itt művelnek páran.
2020. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
90%

Remélem egy hajléktalant is leköpsz, mert nem bírod a savanyú képét, míg te a 100+ nm-es vityillódban éldegélsz.

Engem elkeserít, hogy milyen EQ szinttel vállalnak emberek gyereket. Ti mit tanítotok annak a szerencsétlennek úgy mégis? Hogy kell belerúgni abba, akinek rosszabb? És ha majd neki lesz valami szív fájdalma mit csinálsz? Lealázod, mert nem bírod a savanyú képét?

Tök "jó", hogy alpavetően bárki szaporodhat.

Ja és igen valószínűleg rád azért nem kíváncsi senki mert ilyen ember vagy...én se akarnék veled bájcsevegni, akkor inkább bámulom mások "savanyú képét".

2020. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
0%
Anyósom hajléktalan mert egy alkesz tróger. Mindenki maga tehet arról ahol van.
2020. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
80%

Azta....Kezdem érteni, miért nem kérdez senki a terhességedről, meg úgy bármiről veled kapcsolatban. Remek ember lehetsz...

Akkor gondolom a meddő is maga teher arról ahol van, mi? Azért fel ne rugdosd őket, mert bezavarnak a rózsaszín életedbe, ami valójában nem is rózsaszín.

Tudod az én kollégáim között is van sok akinek ilyen-olyan problémája van, de "érdekes módon" attól mindenki kíváncsi rám is, meg a terhességemre is. Nem szoktam senkitől elirigyelni a figyelmet, meg a kedves szavakat.

Szerintem kezdj magadba nézni míg nem késő. Neked is elég savanyú lesz a fejed, ha évek múlva az ég világon senki nem lesz rád kíváncsi, és még egy "alkesz hajléktalan" is több érdeklődés vált majd ki, mint te

2020. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!