Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szegèny Kèrdező nem ilyen csevegèsre vàgyott. Szerintem ne vitatkozzatok egy ilyen èrzelmi sèrült emberrel, mint ez az utolsó válaszoló, csak bàntani akar màsokat, biztosan van valami komoly gondja az èletben. 6. vagyok
2020. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
100%
Termèszetesen a 29-esről beszéltem, csak közben írt màs is.
2020. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
82%

Hűha, nagy itt a baj a fejekben. Senki nem kéri, hogy meddőket bárki sajnálja. Sőt, én ki is kérem magamnak, hogy senki ne sajnáljon, mert nem csináltam semmi rosszat, van egy alapbetegségem, amit kezelni kell és pont. Nem kell belesavanyodni, nem kell lenézni senkit. A legjobb barátnőmnek 4 hónapos a kisfia és igazán őszintén együtt örültünk, amikor kiderült, hogy nekik sikerült. Egy percig sem voltam irigy.


Szerintem csak unatkozol, és idejöttél trollkodni. De elárulok egy titkot, ahogy haladsz előre a korban, és eszedbe jut majd, hogy kapuzárásból kéne egy kistesó, aztán nem jön, nekünk fogsz írni, hogy mi a bánatot csinálj.

Az időzített együttlét pedig elárulom, hogy egy férfinak magától is eszébe jut, ha egy ideje nem jön össze. Szerintem értelmes férfinak eszébe is kell, hogy jusson, főleg, ha őszintén gyereket akar ő is.


A szokásos maszlagot, hogy "csak legyetek együtt, ha jól esik, és majd jön" (hja, én várhattam volna életem végéig kezeletlen IR-rel, amiről korábban nem is tudtam...), meg egyebek, mindenki tartsa meg magának. Főleg azok a szerencsések, akiknek nem volt gondjuk.

2020. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
87%
De azért mennyire kell már egocentrikusnak lenni ahhoz, hogy mindenről az jusson valaki eszébe, hogy biztos irigy rám? Tipikus elkényeztetett anyuci kedvence gondolkodás. Valaki néz rád furán, mert tapintatból nem akarja megmondani neked, hogy full hülyeséget beszélsz, és erre te azt gondolod, hogy biztos irigy, azért néz furán.
2020. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
0%
Eltereltem a figyelmeteket a témáról egy időre. Látjátok milyen egyszerű mással foglalkozni? Egy trollal pl. :)
2020. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
100%

Troll: 🤦🏼‍♀️


Kérdező: nekünk nagyon sokat segített az, hogy elkezdtük vizsgalódni, és addig mentünk, amíg ki nem derült, hogy mi a baj. Azóta tudom, hogy mit kell csinálni, haladunk egy úton, ami a célunkhoz vezet. Nem csak lógunk a levegőben tétlenül. Igazából nekünk így sikerült feldolgozni a dolgot, amíg csak vártunk, feszültebbek voltunk. Most pedig még jobb a kapcsolatunk, és nagyon várjuk, hogy nálunk is jöjjön a baba (ami valószínűleg lombik lesz, mert a férjem is meddő).

2020. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem tervezek babát, de anno nekünk a kivizsgálás sokat segített. Amikor megbizonyosodtam róla, hogy egészségesek vagyunk, akkor úgy ďöntöttem nem foglalkozom ezzel, fogyóztam, mozogtam sokat és naptár módszerrel még védekeztünk is, na akkor aztán rögtön terhes is lettem.
2020. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Tényleg nem az lett volna a célom, hogy vitát generáljak. Nem számoltam azzal, hogy mindig lesz olyan ember, aki ahelyett, hogy továbblapozna egy számára érdektelen, esetlegesen unszimpatikus témát, inkább sértegetni kezdi a másikat és osztja az észt. Szerintem legegyszerűbb figyelmen kívül hagyni az ilyenek hozzászólásait, egyszer majdcsak rájön, hogy senki sem kíváncsi rá.

A pozitív, motiváló válaszokat nagyon szépen köszönöm. :)

A Páromat olyannyira idegesítem a teherbeesési szándékommal, valamint azzal, hogy várom a tesztelés idejét, hogy tegnap, mikor hazaértem munka után, azzal fogadott, hogy vett terhességi tesztet. :D Ugyan nem elég érzékenyet, így valószínűleg veszek majd én is egyet, de a szándékot nagyon értékeltem. :)

2020. aug. 4. 08:25
 39/87 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen negatív emberekkel foglalkozni.. Ő is valami miatt itt van csak azt nem értem miért..?! Kérdező engedd el az ilyen kommenteket tök fölösleges még olvasni is.. Nem volt gyerek szobája biztosan.. 🤣🤣👏👏
2020. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! :) :D
2020. aug. 4. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!