Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
17%
Én csak a pasijaitokat sajnálom. Egy idő után megunják ezt a rémálmot és keresnek olyat akivel nem naptárra kell szexelni.
2020. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:

Kedves Második Válaszoló!

Ne is törődj a negatív emberekkel. :) Nálunk is ugyanez a helyzet, mindketten szeretnénk, ha végre sikerülne. A két vetélés pedig csak erősítette a vágyunkat és sajnos csökkentette a türelmünket.

Mióta próbálkoztok? Első baba lenne nálatok is? Szép napot Neked! :)

2020. aug. 3. 14:46
 3/87 anonim ***** válasza:
13%

A negatívak ti vagytok. Ahelyett hogy értelmes hobbival lefoglalnátok magatokat, itt sajnálgatjátok magatokat. Azzal nem lesz könnyebb semmi.

Ha baj van, el kell menni orvoshoz, kideríteni az okokat, megfogadni az utasításokat, egészségesen élni és mozogni. Többet nem tehettek.

Tudtátok, hogy a méh fala simaizom, és stressz esetén görcsös állapotban van, ami nem engedi beágyazódni a zigótát?

2020. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindketten vágytunk a babára, viszont a férjem hallani sem akart róla, hogy “parancsra” szeretkezzünk. Őszintén sokszor nekem is elvette a kedvem az időzítés. Mindig nagyon csalódott voltam mikor megjött. 2 évet vártunk a babára, egészségügyi okok miatt. De aztán május 7 én pozitív lett a tesztem 😊 17 hetes terhes vagyok. Ne adjátok fel, de ne csak ez körül forogjon a világ mert csak kikészítitek magatokat. Saját példámból tudom.
2020. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek, valóban nem "parancsra" kell szeretkezni. :) Nálunk is régtől húzódik a babaprojekt (2018 decembere óta) és talán tényleg többet jár ez az eszemben, mint kellene. 2 év sok idő, de nagyon gratulálok, hogy végre összejött és jó egészséget kívánok Nektek! :) Boldog Babavárást! :)
2020. aug. 3. 15:03
 6/87 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kèrdező! Voltàl orvosnál a vetèlések miatt? Nekem 2 kémiaim volt, az első után mentem is orvoshoz. 38 éves vagyok, nem volt időm vàrakozni meg nem is az a típus vagyok. Kaptam progeszteront peteèrès utàntól ès sikerült is, most vagyok 35 hetes terhes (2. gyerek, de az elsô màr 8 èves). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy utána kell jàrni es orvosolni a problémàt, mert az időre szeretkezès valóban nem jó, idővel a fèrfiak (is) megunják. Sok sikert kívànok!
2020. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 2 vetélés után pár alap vizsgálatot érdemes megnézni.nekem áprilisban volt egy vetélésem 8 hetesen de én hormon és trombofilia kivizsgáláson voltam utána ahol találtunk is eltérést és a következő terhességnél ezt majd tudjuk kezelni. 2 vetélés után pedig már nagyobb az esély hogy van valami gond, ami lehet hogy egy apróság és könnyen lehetne kezelni de ha nincs kezelve simán lehet megint vetélés. Amúgy mi is már nagyon várjuk hogy újra terhes legyek, én is épp ovulációnál járok. Izgi ez a 2 hét.... Tudom igen mindenki mondja h ne görcsölj rá stb de sztem aki már egy ideje szerezne babát és nem jön az nem tud nem rá görcsölni
2020. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Igen-igen, voltam vizsgálatokon. Elvileg minden rendben. A második vetélés után küldtek el. Én már az első után is akartam, de akkor lebeszéltek róla, mondván, hogy felesleges.

Valóban nem szabad rágörcsölni, ez is igaz. De tényleg nehéz nem erre gondolni, mikor már régtől próbálkozunk. :)

Igazából azért is szerettem volna egy beszélgetést kezdeményezni itt, mert így valahogy mégiscsak jobban telik az idő, és olyan sok pozitív dolgot is olvashat az ember.

7-es Válaszolónak is nagyon gratulálok a babához és jó egészséget. :)

8-as Válaszolónak pedig drukkolok. :) Remélem hallok még Felőled és azt is remélem, hogy csupa jó hír lesz! Ha teszteltél, mindenképp írj :)

2020. aug. 3. 15:34
 9/87 anonim ***** válasza:
6%
Biztos vagyxok benne, hogy az összes ilyen agyament ráérő nő párjának már rég mással önfeledt szexben van része.
2020. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
71%
Múlt pénteken voltam inszemen, 14-én kell menni, de 13-án már tuti ellövök egy tesztet. Nehéz a várakozás...
2020. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!