Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
61%
6-os vagyok. Köszönöm, aranyos vagy! Kitartàst, a ràgörcsölés rèsz tudom, hogy nehéz.
2020. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
61%

Az én helyzetem kicsit más, van már 3 gyermekem, de úgy döntöttünk, adunk esélyt a negyediknek, mert úgy érzem, hiányzik még valaki. Az első három azonnal fogant, most a 2.sikertelen cikluson vagyok túl, ami tusom, hogy nem sok, mégis kicsit elkeserít. Húztam egy határt gondolatban, ha addig nem jön, akkor elengedem, így is aggódok picit a korom miatt már.

Mindenkinek drukkolok!

2020. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
52%
#9 nyugi Krisztike a te pasid is félre dughat még, ha rájön, hogy vannak nők akiknek élő agysejtjeik vannak. Azért egy olyan szimpatikusabb nekik is.
2020. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
87%
Azért a 9es okostojást is csak ideette a fene valamiért 😂
2020. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság. Nem mindenkinek a gyerek körül forog az agya, mi tudunk élni is, kudarckeresés és problémaközpontúság helyett örülünk annak, amink van. Ennyi negatív, életunt tyúkot még nem láttam. Keressetek tényleg valami hobbit. A terheseknek elege van a savanyú fejetekből!
2020. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
93%
15-ös, a terhesek csak örüljenek a szerencséjüknek, hogy nem ismerik a meddőség fájdalmát és maradjanak csendben az ilyen kérdéseknél, nehogy visszaüssön a rosszindulat, aztán hirtelen mégse legyenek terhesek...
2020. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
62%

#15 én magam is terhes vagyok te idióta.

Látom elképzelhetetlen számodra, hogy nem mindenki ilyen rosszindulatú ember mint te vagy.

2020. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
19%
Jaj, te vagy az aki abortuszra megy! Mióta tudja, hogy terhes, azóta mindenkit csesztet, aki gyereket akar.
2020. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
60%
Ja és nincs "elegem" gyererkre vágyókból. Igazából semmi feszkót nem váltanak ki belőlem, neked viszont ajánlanék egy jó indulatkezekési szakembert. Képzelem milyen faxa életetek van ha ennyitől "eleged van" meg itt szenvedsz 🤦‍♀️
2020. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
83%

#18 mi bajod van???? 😂😂😂😂

Mondom én betegek vagytok.

Nem nem megyek abra. 🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!