Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki mondtam hogy tuti nem tesztelek nem vártig. Nos az holnap van, de mivel én hőmérőzök, látom már hogy szépen ereszkedik lefelé a hőm ami azt jelenti hogy meg fog jönni. Szóval nagyon nem reménykedem már. De neked szurkolok. 10es erősségű tesztet csináltál amin látod halványan a 2. Csíkot? Mert ha nem akkor érdemes azt csinálni, azon több esély van látni. 😊
2020. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 A kérdező kommentje:

Figyi, olvastam olyan tapasztalatot, ahol ereszkedett a hő, aztán vissza felment és mégis baba lett.

Nem akarlak hamis reményekbe ringatni, csak önmagában erre ne alapozz (bár egyébként én is ezt csinálom: hangulattól függően hol reménykedem, hol temetem a dolgot).

Sajnos 10-eset csináltam. Viszont most is akárhányszor ránézek, bizony látom a második csíkot. Mindegy, milyen fénynél nézem, mindegy hogy forgatom, halványan ugyan, de ott van.

Hát, holnapig már úgyse tudok többet tenni. :)

2020. aug. 14. 07:57
 63/87 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bárhogy is de ott van a második csík az bizony babát jelent. Szóval én bizakodnék. Szerintem este csinálj megegyet ha azon is van halvány csik akkor tuti nem a teszt csak.
2020. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
100%
Muti már azt a csíkot :)
2020. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ebben a hónapban mi is LH teszt szerint voltunk együtt,nagyobb esélyt adni a babának.

Igen furán hangzik hogy időzített együttlétet csinálunk, de aki már túl van több vetélésen és nem is 20-as éveiben jár, szerintem mindent meg tesz a pozitív eredményért.

Igen sokan azt hajtják legyél akkor amikor megkívánod a másikat, de hát pont az ovukor kívánjuk nagyon.

Most én is várok a mensiig, igen az a 10 nap nagyon hosszúnak tűnik, mi pont LH pozitív és első negatív napon voltunk együtt, este és hajnalban is. Szorítok a kérdezőnek meg annak aki vár h legyen pozitív terhességi tesztje

2020. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogyan kell képet csatolni sajnos.

Lehet, hogy este megpróbálok tényleg még egyet. :)

Köszönöm a biztatást. :)


Kedves utolsó!

Teljes mértékben megértelek.

Nekem is volt két vetélés és egy biokémiai, mostanra én is megtennék bármit, pedig én sem úgy kezdtem, hogy tervezem az együttléteket.


Szerintem a legjobbkor voltatok együtt, nagyon drukkolok! <3 :)

2020. aug. 14. 08:48
 67/87 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com. ide feltolotd es linkeled
2020. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azt hiszem, sajnos felesleges feltöltenem.

Telefonon, ha nagyon nézem, akkor talán látni is valamit. De ha gépen, nagyban nézem, akkor ott már semmit nem látni. Gondolom a felbontás végett.


Egyébként ha feltöltöm a képet a kepkuldes.com-ra, akkor utána tudom onnan törölni?

2020. aug. 14. 10:03
 69/87 A kérdező kommentje:
2020. aug. 14. 10:10
 70/87 A kérdező kommentje:
Sajnos képen tényleg nem látszik, pláne nagyban. Most megnéztem a linkeket. Ezek alapján én sem látom :D
2020. aug. 14. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!