Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves Babára Vágyók! Többen...

Kedves Babára Vágyók! Többen vagyunk abban a cipőben, hogy minden hónapban várjuk az ovulációnk időpontját, majd a terhességi teszt elvégzésének idejét és sajnos hiába a bizakodásunk, végül megjön és kezdődik minden elölről. Van kedvetek csevegni?

Figyelt kérdés
Hátha így gyorsabban telik az idő, esetleg akinek már van tapasztalata, megoszthatja a másikkal. Nekem személy szerint kétszer már sikerült a teherbeesés, sajnos azonban mindkettő vetéléssel végződött. Eddig viszonylagos türelemmel vártam ki a terhességi teszt elvégzésének idejét, ez a türelmem mostanra azonban elfogyott. Ebben a ciklusban éppen az ovulációm napján tartok. Sajnos csak pénteken volt alkalmam együtt lenni a párommal. Szombaton és vasárnap pozitív lett az LH tesztem, mára pedig már negatív, valamint a naptár szerint is ma kell megtörténnie az ovulációnak. Alig várom, hogy tesztelhessek, és jelenleg úgy érzem, sosem telik el az a másfél-két hét. Olvassa esetleg olyan ezt a kérdést, aki ugyanebben a helyzetben van? Hogy bírjátok a várakozást? :)

2020. aug. 3. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Hàt igen, ezen semmi nem làtszik. Ez Facelle, ha jól gondolom. Ha hètfőre nem vàrod (ès biztos az ovu időpontja), akkor ez mèg belefèr, de holnap reggel màr mutatnia kellene valamit, ha van baba. Nekem 2 nappal a nem vàrt előtt, nem első vizeletből egyèrtelműen pozitív volt anno.
2020. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:

Nekem ez a teszt ilyen volt, aztán rendesen időre megjött.

[link]


De ezen a fajtán a reagens helye is erősen látszik, már használat előtt. Drukkolok, hogy nálad babát jelentsen.

2020. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen, hétfőre nem várom.

Ami nyugtat, hogy élőben bizony látszik. És nem kell hozzá forgatnom fény felé, vagy ilyesmi :)

Nagyon várom a holnap reggelt! Nagyon-nagyon! :)

2020. aug. 14. 10:18
 74/87 A kérdező kommentje:

Kedves 72-es.

Ez azért letörte most a lelkesedésem.

Na de hátha szerencsém lesz :)

És köszönöm, hogy megosztottad velem. Ez legalább visszaránt a földre. :)

2020. aug. 14. 10:19
 75/87 anonim ***** válasza:
72es vagyok, ha nagyon akarom látom, amit látsz :) drukkolok nagyon! Én akkor csináltam egy predictort is, az hómező lett sajnos.
2020. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Tulajdonképpen már annak is örülök, hogy látod amit látok, ha nagyon akarod.

Ez legalább azt jelenti, hogy nem ment el az eszem teljesen. :D

Azt persze én is tudom sajnos, hogy ez még pozitívnak nem mondható.

Sőt, azt is tudom sajnos, hogy erős pozitív teszt után is megjöhet a menstruáció.

És akkor ne is folytassuk a sort, hogy mennyi probléma lehet még.

Na de nem akarom lehúzni senki kedvét, úgyhogy fő az optimizmus Csajok! :)

2020. aug. 14. 10:26
 77/87 anonim ***** válasza:
72es vagyok, 3 gyerkőcöm van, nem hittem, hogy a negyedik viccel meg, na de tanulom a türelmet :) (gondolom a korom is nehezíti már...)
2020. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 A kérdező kommentje:

Ez a fránya türelem dolog... Hú de nehéz! :)

Bármiben tudok végtelenül türelmes lenni.

Ebben az egy kérdésben viszont nem megy sajnos.

Mondjuk anno ebben is türelmes tudtam lenni, de egyre nehezebb.

<3

2020. aug. 14. 10:59
 79/87 anonim ***** válasza:
Én amúgy pont ezért félek tesztelni idő előtt. Mert ha látok valamit és utána megjön akkor az sokkal rosszabb. Inkább ne is tudjak róla 😀
2020. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
Sziasztok..sajnos én is igy vagyok..több mint egy éve egy vetélésem volt . Rendszertelen menzesz és ciszták . Elvileg 4hónapja rendben vagyok meg is jön azóta.. inofolicot szedek és már nagyon bele fáradtam.
2020. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!