Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet elrendezni az...

Hogyan lehet elrendezni az orvossal, ha császárral akarok szülni?

Figyelt kérdés
Akinek volt, vagy tud ilyet leírhatnà a tapasztalatait?
2015. dec. 21. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
Senki nem kérdezte a véleményed. De fàraszd magad nyugodtan, ha ennyire nincs mit csinàlnod.
2015. dec. 27. 18:33
 42/72 anonim ***** válasza:
44%

"Senki nem kérdezte a véleményed."


Nem igazán érdekel. :-)

2015. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:
A fejétől büdösödik a hal, ez a mondàs illik ràd legjobban.
2015. dec. 27. 18:42
 44/72 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdező.Megkaptad a választ.Amennyire titkolod az okot,azt a hevességet viszont nem értem.Ez egy noname oldal,trollkodhatsz,tüzet szíthatsz,legbensőbb intim félelmeidet,perverzióidat ide teheted.Semmi következménye nem lesz.A nagy titkolózás két dolgot sejtet kapásból'


Vagy troll vagy és most jót kuncogsz,vagy valóban a fájdalom gyávasága sarkall a császárra.Épeszű anya ilyet akkor tesz ha KOMOLY oka van,az általad sejtetett ok nem tűnik komolynak.Mellesleg ha valóban ekkora titok a miért,szakértőbb és pontosabb segítséget bármely nőgyógyásztól előbb kapsz a dolog menetéről mint itt!


Nos,te tudod.De nagyon szórakoztató lehet számodra ez a kérdés.Különben nem görgetnéd,pláne ha már-ahogy írod-megkaptad a választ a kérdésedre.


További minden jót a terhességedben.

2015. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, kérlek mesélj még:-) Szóval jobb a császár? Gondolom akkor az adaptációs zavar, a császár közben felléphető légzésdepresszió mind jó a babának?
2015. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
Hm...Ekkora hazugságot melyik orvos mondott neked? Kérem szépen a nevüket! Ha ők valóban azt mondták,hogy a császárnál nincs is szuperebb dolog, akkor nyilván kiállnak a véleményük mellett. Szóval? Kik voltak? Addig még nem adsz neveket és ők nem ismerik el, addig totál hiteltelen vagy! Könnyű hazudozni, ugye? Jah és ha már a szétnyílásnál tartunk, az én hasamon legalább nincs egy bazi nagy heg, így bátran vehetek fel bikinit is!
2015. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

"Jah és ha már a szétnyílásnál tartunk, az én hasamon legalább nincs egy bazi nagy heg, így bátran vehetek fel bikinit is!"


Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy a mai Pfannenstiel metszésből végrehajtott császárok hege nem a hason van, hanem pont a bikini vonalban, pontosabban ott ahol a bikini gumi része szokott futni, és mivel vízszintes általában a fehérnemű teljesen eltakarja. Igazából nem túl látványos heg pláne ha szépen gyógyul.

2015. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
39%
Én is császárral szültem. Megjegyezném, hogy ma Magyarországon sok kórházban olyan szar a helyzet, hogy nem, nem lehet EDA-t kérni, esetleg kéjgáz van, ami szart sem ér. A szülőszoba olyan, mintha egy vágóhídon szülnél. Szó szerint. Hat szülőágy egymás mellett, függönnyel elválasztva. Intimitás? Ráhangolódás? Háborítatlan szülés? Zéró. Egy darab alternatív szülőszoba. Szerencséd van, nincs senki, bejuthatsz. Mindez egy baba-mama barát kórházban, ahol ha nincs fizetett orvosod , akkor nem igazán nézegetik a babád uh-gal és figyelnek rád ezer százalékkal. Akkor csak egy darab hús vagy. Ha szerencséd van, nincs komplikáció lesz egy egészséges babád, ha nem...Akkor így jártál. Mindez ma 2015-ben. Egyáltalán nem gondolom biztonságosabbnak a sima szülést. Nem kérek hasamból kikönyölt gyereket, vagy hipoxiásat csak azért mert éljen és az első a hüvelyi szülés! Jah, nem lettem szar anyja a gyerekemnek és ragaszkodik is hozzám. Képzeld annak ellenére, hogy nem hüvelyi úton született képes vagyok áldozatokat hozni érte! Etetem, altatom, játszom vele. ÉN. Nem más. Újra babát várok és igen, remélem, hogy császárral fog születni! Ettől még nem érzem magam szarabb anyának és embernek , mint a nagy magyar ősanyák, akik hüvelyi úton szültek.
2015. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
utolsó, ezért kell orvost fogadni, és akkor figyelnek rád.-)
2015. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
0%

Nos nem tudom, hogy a kedves anyuka milyen bababarát kórházban volt, de én két megyei kórházról és egy klinikáról tudok nyilatkozni. Mindenhol külön szülőszobák vannak, fallal elválasztva, van lehetőség kádban/vízben szülni, apuka mindenhol bent lehet ha akar. A testhelyzet a kitolási szakaszig tetszőlegesen megválasztható stb. Szóval nem tudom, hol volt az a bizonyos császár, de elég retek egy kórház lehet. Én ilyen függönyös megoldást sehol nem láttam szülőszobán.

EDA, nos az EDA-ról azt kell tudni, hogy EDA akkor van, ha van anesztes, aki megszúrja. Mivel ez a szakma ma Magyarországon abszolút nincs megbecsülve nem kell sírni, ha nincs aki megszúrja az EDA-t. Ami meg a kéjgázt illeti, bocs, a kéjgáz nem tud teljes fájdalommentességet csinálni, de nem is ez a cél. A kéjgáz fájdalmat csillapít egyébként nagyon effektíven, aki teljesen fájdalom nélkül akar szülni, az ne akarjon szülni, nekem ez a véleményem. Egyébként saját szememmel láttam mennyire hatékony a kéjgaz, anyuka üvölt gátmetszés varrása közben a fájdalomtól és kapaszkodik a lepedőbe, N2O/O2 50/50% az arcába, és a hölgy elcsendesült és látványosan csökkentek a fájdalmai. Ennyit arról, hogy nem ér semmit. De ha számszerűek akarunk lenni 20% koncentrációban lélegeztetve a hatás 15 mg MORFIN hatásának felel meg.

Ami meg a könyökölést meg a hypoxiát illeti, ott a CTG, manapság mindenhol használják, a könyökölés meg egy szimpla műfogás. Szóval erről ennyit

2015. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!