Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez még nem a szülés?

Ugye ez még nem a szülés?

Figyelt kérdés

26+4 hetes vagyok ikrekkel. Eddig minden rendben volt, de ma nagyon erős mensi szerű görcseim vannak délután 4 óta. Próbálok pihenni, zuhanyoztam jó meleg vízben, de nem múlik el. Fájások közti időt nem tudok számolni, mert állandó, 10es sklálán kb. 6os. Majd leszakad a derekam is :( Mellette apa alig bír a 2évesünkkel, így a pihenés sem az igazi. Vérzés nem volt, délután még mozogtak a babák.

Szerintetek ugye ez még nem az? Ha mégis, mire számíthatok?


2014. aug. 26. 19:50
 71/115 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2014. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Hát a helyzet egyelőre változatlan, de legalább nem rosszabb. 5ml-t kap szondán, kapja a gyógyszereket, CPAPon van, stabil. Még mindig nem tudnak semmit mondani. Én az összeroppanás szélén, apa teljesen kimerülve, a nagy a mamiéknál, csak vegetálunk. A párom napi 12 órákat dolgozik azért, hogy minden etetésre be tudjon jönni ő is, talán még sosem volt ilyen szoros a kapcsolatunk, ez az egy pozitív. A kicsi pedig folyton kérdezgeti, hogy hol vannak a kistesói, nem nagyon tudunk neki mit mondani. Nem hiszem, hogy én ezt végig bírom csinálni. Sosem gondoltam, hogy valaha ezt mondom, de 24 évesen én ehhez gyerek vagyok, vagy nem is tudom, lehet, hogy csak kevés. Vagy csak a világ legrosszabb anyukája, nem tudom, de elég volt :( Köszönöm az érdeklődéseteket, amint tudok valami újat, jelzem!
2014. szept. 17. 21:22
 73/115 anonim ***** válasza:
100%

Megkönnyezlek.

Nem vagy kevés hozzá, és nem vagy rossz anya! Nincs olyan anya, akit egy ilyen helyzet ne viselne meg. Én a 3. babámmal, 37 évesen voltam a PIC-en, és engem is megviselt. Nagyon rossz még most is visszagondolni rá. Sokszor álmodom arról, amit ott átéltem, láttam, tapasztaltam, éreztem.

Nem tudok most sem mást írni, csak amit eddig: KITARTÁS!!! Picikéd gyorsan fog javulni, lekerül a csövekről, pikk-pakk eléri a hazaengedési súlyt, és akkor már együtt lesztek mindannyian.

2014. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
100%
én is 24 éves vagyok. és átérzem a helyzeted. de sikerülni fog.a pici érzi hogy ottvagytok ez sokat jelent neki. én hiszem hogy minden rendben lesz a picivel. kívánok minden jót, és sok erőt nektek!
2014. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagytok? ?
2014. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Remélem minden rendben.
2014. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kérlek írj. Remélem, hogy minden rendben.
2014. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ugye minden rendben? Ha van egy kis időd kérlek írj egy pár sort.
2014. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon drágák vagytok lányok! Meglátszik az energia, amit tőletek kapunk :) Már csak légtér lélegeztetésre van szükség, és 20ml-es táplálást tűr a mi kicsink :) Be lehet hozzá nyúlnunk, simogatni, és már elmúlt 1kg :) Azt mondták, hogy ha addig semmi probléma nem lesz, talán Karácsonyra hazavihetjük :) Nagyon reménykedünk :)
2014. okt. 8. 23:00
 80/115 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó! Innen már egyenes út vezet hazáig!

Jelentkezzél néha, olyan jó hallani felőletek!

2014. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!