Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni derékfájás?

Szülés utáni derékfájás?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem, azóta fáj a derekam. Nem egyfolytában, hanem be-be szurkál csak, de akkor annyira, hogy alig bírok mozdulni. Olyasmi fájdalomként tudnám leírni, mint a szülési fájásaim voltak az elején.

Volt így valaki még?


2014. aug. 23. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3x szültem, nekem olyan volt, hogy én mindig is éreztem a peteérést, apró szurkálásokkal, de az első és második szülés után nem csak szurkálás volt, hanem olyan derékfájdalom, mint szüléskor. De ez mindig csak egy napig tartott, és pár menstruáció után elmúlt, és 3. szülés után nem is jött elő.

Olyan is volt a szülések után hónapokig, hogy ha valami hajlongós házimunkát csináltam, nagyon hamar megfájdult a derekam, de a harmadik után ez sem volt. :)


A tiéd is lehet, hogy természetes, a szervezet visszarendeződése miatt, de gondolom, hogy akár utalhat is valamire, fogalmam sincs...

2014. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos normáis, hogy szülés után fáj a derekad. Ha úgy érzed, nem enyhül, érdemes fizioterápiára járni, segít gyorsan felépülni.
2014. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!