Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez még nem a szülés?

Ugye ez még nem a szülés?

Figyelt kérdés

26+4 hetes vagyok ikrekkel. Eddig minden rendben volt, de ma nagyon erős mensi szerű görcseim vannak délután 4 óta. Próbálok pihenni, zuhanyoztam jó meleg vízben, de nem múlik el. Fájások közti időt nem tudok számolni, mert állandó, 10es sklálán kb. 6os. Majd leszakad a derekam is :( Mellette apa alig bír a 2évesünkkel, így a pihenés sem az igazi. Vérzés nem volt, délután még mozogtak a babák.

Szerintetek ugye ez még nem az? Ha mégis, mire számíthatok?


2014. aug. 26. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, minden rendben lesz velük!!! Elvannak látva ahogy kell, az orvosok ott vannak és figyelemmel kisérik az állapotukat, vigyáznak rájuk! Most még biztos nagyon aprók, de néhány két múlva elérik a 2500grammot és egészségesen vihetitek haza a kis cseppségeket!!! Addig is légy ott mellettük ahogy teheted, hogy érezzék a szeretetet amit amit egy anyától kaphatnak! Sok érőt és kitartást!!!!!
2014. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! Nagyon köszönöm a sok jókívánságot, nagyon kedvesek vagytok. Tényleg nagyon jól esik és sok erőt ad. Jelenleg az a helyzet, hogy Dömét az éjjel 2x újra kellett éleszteni, és egyikőjük sem tartja a vérnyomását, folyton leesik nekik. Folyamatosan erős gyógyszert kapnak rá. Az oxigénszaturációjuk szintén esik, még egy peluscserébe is "leszürkülnek"

Semmi jóval nem kecsegtetnek :(

2014. aug. 28. 21:13
 33/115 anonim ***** válasza:
53%
Jaj Istenem! Nagyon szorítok Nektek! Drága pici babák, kitartás, szép élet vár rátok!
2014. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
65%
Nem szabad feladni! Küzdeni kell! Van esélyük!
2014. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:
100%

Istenem a szívem szakad meg ahogy ezt olvasom. :/

DE mindig van kiút. Látni kell a fényt az algút végén.Ninned KELL abban,hogy semmi bajuk nem lesz.

Pár év múlva megkönnyebedve sóhajtasz fel,hogy Hál Isten, nem történt semmi bajuk.

Én imádkozom értetek <3

2014. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 A kérdező kommentje:

Drága lányok! Köszönöm, nagyon köszönöm! Biztos vagyok benne, hogy a Ti jókívánságaitok és szorításotok is hozzájárult ehhez a kis jóhoz:

Donátot úgy néz ki, holnap reggel megpróbálják levenni a lélegeztetőről, és egy Szipap nevű gépre teszik, ami azt hiszem haladás :) Döme változatlanul rosszul van sajnos, ő bármelyik pillanatban elmehet :(

2014. aug. 29. 18:33
 37/115 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz! en is imadkozom ertetek!!
2014. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
Kitartás! Minden rendeben lesz!
2014. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim ***** válasza:
100%

De jó! A CPAP tényleg nagy haladás, azt jelenti, hogy egyedül lélegzik, csak nem jól. Az már nem lélegeztetés csak légzéstámogatás. Nézni is jobb egy anyának.

Döme rosszabbul is lett, vagy csak nem mutat javulást?


Melyik városban vagytok?


Továbbra is imádkozom a picurkákért!

2014. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
100%
Én is tiszta szívből szorítok! Barátnőm kislánya is 690 grammal született, ma egészséges 8 éves, pici elmaradással a kortársaihoz képest.
2014. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!