Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mely budapesti állami kórházak...

Mely budapesti állami kórházak támogatják a természetes szülést és hajlandók fogadni akkor is, ha területileg nem hozzájuk tartozom?

Figyelt kérdés

Területileg a dunaújvárosi kórházhoz tartozom, de róluk nem sok jót hallottam. Amennyiben nem lép fel komplikáció szüléskor, szeretném ha minél kevesebbet avatkoznának bele a folyamatba, ehessek-ihassak, járkálhassak, nekem kényelmes pozíciókban vajúdhassak, apuka bent lehessen végig, figyeljenek a gátvédelemre, ne siettessenek (burokrepesztés, oxitocin, stb), és szülés után megvalósulhasson az aranyóra.


Van olyan budapesti kórház, ahol szülhetnék ilyen körülmények közt és fogadnának akkor is, ha nem oda tartozom?


A Szent Imréről, Szent Istvánról és a Bajcsyról jókat olvastam, de ezek a beszámolók régiek voltak.


Vannak friss tapasztalaitok?



tegnapelőtt 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz élmény. Nyilvánosan már nem írom le, hogy miért, mert túl beazonosítható lennék. De igen, ott is mondták, hogy sok és személyesen is, hogy a dokik azt preferálják. Az én ismerőseim közül senkit nem betöltött 41.hét miatt indítottak. Én úgy láttam, hogy a 40.hétig is nehéz ott eljutni. Szinte lehetetlen😂

#19

tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!