Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kislányom 12 hetes természet...

A kislányom 12 hetes természetes úton szültem. Nagyon görcsöl a hasam alja és néha belenyilallik ez a fájdalom a hüvelyembe. Elmentem a 6 hetes kontrollra minden rendben volt. A háziorvosom aztán elküldött teljes vérképre ott is minden oké!?

Figyelt kérdés

Anyatejes a kislányom. Szoptatom.

Valaki volt esetleg hasonló cipőben?

Már nem tudom, hogy hova menyjek csak szedem a fájdalom csillapítot. Lehet még méhösszehúzódás?



szept. 10. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm mesélte pont, hogy neki mindkét gyerek után ez volt és ettől jobban fél a harmadiknál, mint a szüléstől. Neki is eltartott 2-3 hónapig. Nekem soha nem volt egyik gyereknél se ilyen gondom.
szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neki sem mondott rá semmit a nőgyógyász?
szept. 10. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, aztán megjött.
szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Írod hogy anyatejes. A szoptatások és a fájdalom között van összefüggés? Mert a szoptatás méhösszehúzodásokat vált ki, amit érzêkelhetsz ilyen formában. Az elején emlékszem nekem is volt ilyen szoptatás közben vagy után , nekem a mensi is megjött. Ha nem találtak semmit akkor én erre tippelek.
szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most látom az alsó kérdéseket is.

Igen, lehet méhösszehúzódás és pont a szoptatástól. Ez úgymond normális. Esetleg meleg pakolás a hasadra segíthet.

szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Spontán jönnek a görcsök ès nem szoptatáskor.
szept. 11. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nem mondtak rá neki semmit. Neki az anyukája is így volt szülések után.
szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem is utána?
szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan eset ,hogy utána jött.
szept. 11. 17:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet érdemes lenne belépned a szoptatástámogatás csoportba és ott feltenned a kérdést. Sejtem hogy a szoptatástól van neked is, de biztos annyira azért nem vagyok benne hogy ezt ki is jelentsem, mivel ugye nagyon fáj is.

Viszont az orvosok mindent rendben láttak, akkor talán mégiscsak az az ok

szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!