Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kell Geréb Ágnest...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Miért kell Geréb Ágnest megbilincselve, vezetőszíjon alázni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarom védeni, de úgy csinálnak vele mint egy elvetemült gazemberrel. Egyes bűnösök meg szabadon flangálnak.


2010. okt. 26. 10:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
25%
Nem értek egyet a meghurcolásával, azt viszont tudnotok kell, hogy előírás szerint kötelező a bilincs és a vezetőszíj használata minden előállításkor, szabály szerint nem lehet eltekinteni tőle, vádtól és büntetési tételtől függetlenül.
2010. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
61%
azért kell, mert embert ölt.
2010. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megérdemli. sőt csatlakozva az előttem szólókhoz, a leendő szülőket akik hozzá fordultak azokat is felelősségre vonnám. mindenkinek joga van játszani a SAJÁT életével, de hogy egy születendő kicsi életet igy kockára tegyenek. felfoghatatlan.
2010. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
85%

"Miért kell Geréb Ágnest megbilincselve, vezetőszíjon alázni?"


A miértre a válasz az az, hogy előzetes letartóztatásban van és ilyenkor a törvény előírja a kényszerítő eszköz, jelen esetben a bilincs használatát, ha a fogvatartottat szállítják.

És had ne sajnáljak már egy ilyet, akinek több csecsemő élte szárad a lelkén! És még hogy megalázzák. Ha téged előállítanak vérvételre ittas vezetés gyanújával, megsúgom Téged is meg fognak bilincselni!


"Egyes bűnösök meg szabadon flangálnak"

Legalább most eggyel megint kevesebb van!


Üdv


egy rendőr anyuka

2010. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
44%
Az igazságtalanság ott van, hogy a kórházakban dolgozó orvosok mulasztásából eredő fogyatékos vagy halott babák miatt a felelősségrevonás rendszerint (99%) elmarad, pedig nagyon sok a probléma, fórumokon horrornak beillő eseteket írnak le a kismamák. Akkor ők is gyilkosok.
2010. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
74%
Hála a jó Istennek hogy végre már elvitték a pi..ba ezt a hülyét.Már a legelső alkalommal én meglincseltem volna.Na nem is beszélve a sok felelőtlen anyát főleg azok akik a hírek hallatán is hozzá mentek szülni.
2010. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
62%
Mert ez a protokoll ráadásul egy GYILKOS!
2010. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is ugyaz a véleményem.Ha veled történt volna ugyanez szüléskor neked is ez lenne a véleményed!BRRRRRRRRR még bele gondolniis rossz,amit egyszerűen művel.
2010. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
Mert fogva van tartva, le van tartóztatva. Ilyenkor szállításkor, kíséréskor fel kell tenni a bilincset korra, nemre, foglakozásra, beosztásra való tekintet nélkül. Nem ő az első és nem is az utolsó, akivel így bánnak. Tény, hogy ciki a bilincs és a vezetőszár (pórázos bilincs), de ez ezzel jár. Mondjuk a lábbilincs és a bilincsöv szerintem is túlzás volt valamelyik tárgyaláson. Amúgy a pár hete bizsut lopó kislányokat is bilincsben hurcolászták, pedig csak szabálysértést követtek el és csak szabálysértési őrizetben voltak.
2010. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
35%
Mert megérdemelte. De egyébként az is hülye, aki nála akart szülni, idióták. Otthon szülés, de csak is megfelelő körülmények között. De én akkor sem szülnék otthon. Tavaly "megölt" egy babát. Megakarta fordítani a mert nem jól jött a buksija, és kitörte a baba nyakát. Ilyenre bízzák egyesek a babájuk életét. Hihetetlen.
2010. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!