Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kell Geréb Ágnest...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Miért kell Geréb Ágnest megbilincselve, vezetőszíjon alázni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarom védeni, de úgy csinálnak vele mint egy elvetemült gazemberrel. Egyes bűnösök meg szabadon flangálnak.


2010. okt. 26. 10:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha a te kisbabád életét sodorta volna veszélybe egyből értenéd... :( ez a nő többszöri eltiltás ellenére sem hagyott fel a sáfárkodással , - hozzáteszem a hozzá forduló kismamákat sem értem....
2010. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elvetemült gazember, aki gyereke életével játszik.

Több esetben is bebizonyítoták az orvosszakértők, hogy nem jól végezte a dolgát, nem végzett el, ill. rossz sorrendben használt olyan orvos-technikai fogásokat, amivel meg lehetett volna menteni a babák életét.


Én személyszerint mélységesen elítélem őt, a nála szült nőkkel együtt (tudom, hogy ezért most sokan nekem fognak esni). Én a kórházat választottam, ott éreztem biztonságban a kislányom és a saját életemet is.


Egyébként, meg, hogy vezethet le olyan szülést, aki el van tiltva a szakmájától?! Nem véletlenül tiltották el.

2010. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
65%
gyereke=gyerekek
2010. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%
Annyit elbaltázott már ez a nőszemély, csoda még hogy egyáltalán nem ül már régen. De az a kismama aki ilyenre bízza saját és gyermeke életét, nagyon elitélem.
2010. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
73%
Szerintem megérdemli ezt a bánásmódot.
2010. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
76%
Ez az,hogy az édesanya és édesapa akik Őt választották miért nincsenek utána kötve???
2010. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
64%
a bilincs kikezdte a bokáját "szegénynek" miközben nem is tudom mennyi baba meghalt miatta, na most akkor miről beszélünk, a hámsérülés túlélhető.
2010. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, van egy protokoll, amit kell csinálni egy előzetesben lévővel, mindegy mi a bűne. Egy pénzügyi csalásért elítélt embert is így visznek.
2010. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, hogy egyes emberek hogy lehetnek ennyire beszűkültek, hogy még mindig kiállnak mellette. Egy gyerek születése nem játék, bármi történhet szülés közben, és otthon, orvos, és felszerelések nélkül semmit sem lehet tenni, ha baj van. A gyerek és az anya érdekeit nézem, a kettőjük élete múlhat az otthon szülés hóbortja miatt.
2010. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyjából úgy vezetném őt elő,mint a Bárányok hallgatnak-ban Hannibal Lectert,rákötözve egy tolóállványra,maszkkal a fején.Vagy mint a középkorban,rácsos szekérre a boszorkányt,és a máglyára vele.
2010. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!