Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sikerülhet a VBAC? (Császármet...

Sikerülhet a VBAC? (Császármetszés utáni hüvelyi szülés)

Figyelt kérdés
Mennyi idő telt el a 2 terhességed között? Nekem vajon van esélyem úgy, hogy az első gyerekemet 17 hónapja szültem és utána lettem terhes? Meselnetek erről?
tegnap 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
18 hónapos volt a nagy, amikor terhes lettem. Sima ügy volt a VBAC, támogató közeg volt, magánkórház. Többször monitorozták vajúdás közben a babát, de nem kellett végig feküdnöm. Kis oxit adtak a kitolásnál. Viszont sokkal lassabban jöttem helyre, mint a császár után… ilyen is van.
tegnap 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezek szerint sikerült a VBAC ilyen rövid időn belül.
tegnap 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezer éves sztori (jó, csak 34), a tesóm és köztem 20 hónap különbség van, tesóm császáros volt, én nem. :)
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam olyat, aki egyik év júniusában szült császárral (elvileg relatív téraránytalanság miatt), majd következő év augusztusában természetes úton egy, az előzőnél jóval nagyobb, majdnem 5 kilós gyereket...
tegnap 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23 hónap van a lányaim között, júniusban született sikeres vbac-el. Fel se merült a császár a dokiknál egyáltalán, pedig volt pár nehezítő tényező. Szerintem sikerülhet, ismerek sok olyat akinek másfél év volt és sikerült, de ezt az adott doki tudja megmondani majd. 1#-hez csatlakoznék, én is nagyon nehezen jöttem helyre hüvelyi szülés után, nagyon szenvedtem és még most se teljesen oké, pedig nem szakadtam vagy ilyesmi. Nálam a császár ehhez képest semmi nem volt. De ez szubjektív szerencsére. Sok sikert!
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Hétfőn megyek igazából még csak terhesség megállapításra, ma vagyok 6 hetes kereken, de abban már biztos vagyok, hogy nem szeretnék mégegyszer császármetszéssel szülni. Nekem nagyon megrázó élmény volt, a lábadozás sem volt egyszerű, most pedig, van egy másik fiam is, akit el kell majd látnom. Reménykedem a legjobban, hogy el tudom majd kerülni.
tegnap 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!