Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14 éves lányomat...

Elengedjem a 14 éves lányomat szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom. Nem egy problémás gyerek, de elég lusta. Jól is tanul, 4.0 átlag mindig megvan neki. A minap nézegettem a ballagási képeket a számítógépén, amikor véletlenül átmentem egy másik mappába, ahol meglepődve figyeltem, amint képeken megörökítve csókolózott egy másik lánnyal. Szilveszterkor ezzel a lánnyal szeretne elmenni egy házibuliba. Szerintetek elengedjem? Amikor kérdőre vontam a képek miatt, azt mondta, hogy csak úgy tettek, mintha csókolóztak volna, de igazából nem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Talán hiszek neki. A buli azért örülnék, ha elmenne, mert talán megismerkedne egy fiúval akit bemutatna, de félek is ettől, mivel olyan fiatal még a fiúzáshoz.
2009. dec. 25. 19:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Édesanyámék is keményen dolgoztak. De az én jólétemért én illetve a férjem dolgozott meg. Nem mindenki olyan mint Te. Ne feltétlen magadból indulj ki. Sokkal boldogabb leszel.:-) 20 éves anyuka
2010. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Ne oltsál már itt engem! Azt mondod 20 éves vagy full gazdag és te meg a párod kerested meg! Hadjál már!! Az APEH ilyenkor merre van! nem hinném hogy te dolgoztál meg érte vagy ha igen akkor gazdag lennél! A másik igény és igény közt is van külömbség! Meg tudok neki adni a gyerekemnek mindent (hogy ne haljon éhen).Vagy meg tudok neki adni mindent amit a száján kiejt. Meg van mindenünk ami kell ( valaki beéri minden nap egy lepukant albérletbe hogy zsíroskenyeret egyet mustárral) Vagy Plazma tv legmenőbb számítógép fullos ház X5 BMW drága parfümök és ruhák vastag pénztárca!! Na nem mindegy és NE OLTSÁL MÁR ITT ENGEM!!
2010. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Saját tulajdonú házamban élek amit mi építettünk a párommal. Ha olyan munkába fogsz igen is még hamarabb is élhetsz anyagi függetlenségben. Sajnálom szegény gyermeked ha tényleg van. De tudod drágám, okos enged szamár szenved alapon én ráhagyom... Ha szeretnél még beszélgetni velem nyugodtan írj privit.

Ja és szerintem Te azért bosszankodsz itt mert végül a kérdező elengedte a lányát és nem itta a kislány agyon magát és nem füvezte szét az agyát. Nem mindenki olyan mint Te. :-)

20 éves anyuka

2010. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Akkor milyen ház lehet az XD! Az enyémet nem én építettem hanem a szakemberek. A másik nem vagyok a drágád harmadik magasról sz.rok bele ki mit csinál és mit nem addig míg engem nem érint! Nem írok rá már semmit sem mert nem vitatkozom itt veled! Te híres talpra eset szuper 20 éves anyuka! Gratula a gyerekhez!!Sok boldogságot!!
2010. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
tyűha...kicsit elszabadult valaki..
2010. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Aubrey* ***** válasza:
Én azt nem értem hogy mi olyan abban izgató ha két csaj kavar...:S:D:D Én még nem kavartam csajjal. Olyan volt már hogy mekérdezte haverom hogy nem kapok le egy csajt? És jót röhögött rajta. Nem tudom engem valahogy nem tud érdekelni ez az összeállítás. Ja és mehet bulizni a lányod szilveszterkor.
2010. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!