Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14 éves lányomat...

Elengedjem a 14 éves lányomat szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom. Nem egy problémás gyerek, de elég lusta. Jól is tanul, 4.0 átlag mindig megvan neki. A minap nézegettem a ballagási képeket a számítógépén, amikor véletlenül átmentem egy másik mappába, ahol meglepődve figyeltem, amint képeken megörökítve csókolózott egy másik lánnyal. Szilveszterkor ezzel a lánnyal szeretne elmenni egy házibuliba. Szerintetek elengedjem? Amikor kérdőre vontam a képek miatt, azt mondta, hogy csak úgy tettek, mintha csókolóztak volna, de igazából nem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Talán hiszek neki. A buli azért örülnék, ha elmenne, mert talán megismerkedne egy fiúval akit bemutatna, de félek is ettől, mivel olyan fiatal még a fiúzáshoz.
2009. dec. 25. 19:37
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
19:41 <- a lányok szája nem látszik, mert takarják a kezükkel
2009. dec. 25. 22:31
 12/46 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy fiatalok vagyunk a fiúzáshoz,de nem csak buliban lehet fiúzni.Szilveszter lesz,hagy menjen el:)

15/L

2009. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

ÓÓ a házibuli az méég rosszabb:DD 15 vagyok én is tavaly házibuliba mentem / meg most is abba/ na ott aztán jól leitattak:O ...stb. nagyon durva volt:S ha vigyázni akarsz a lányodra akkor kisérd el;D vagy nemtudom:D de a házibulik nagyon veszélyesek:$

15/l

2009. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapos a kislányom. Fiatal anyuka vagyok, 20 éves. Én elengedném a lányomat. Igaza volt annak a válaszolónak aki azt írta, hogy nem csak egy buliba történhetnek meg dolgok. Ha nemi életet akar élni, ha inni akar, ha lányokkal, fiúkkal akar megismerkedni azt is megteheti napközben. Ha ilyen okos nagylányod van akkor biztos nem fog semmi butaságot csinálni. Én is csókolóztam lánnyal anno 5-6 éve:-) Mára boldog családanya és feleség vagyok aki főiskolára jár. Jogosan félted a lányod. Én is nagyon fogom félteni, már most is nagyon féltem. Jól beszéld át a lányoddal a dolgokat és kérd meg esetleg , hogy hívjon fel téged, vagy Te hívd fel Őt legalább éjfélkor. De szerintem azt sem vidd túlzásba, mert a lányodnak ciki lesz, hogy anyuci hívogatja. Majd mikor Ő is anya lesz akkor megérti az aggodalmad. Boldog Új Évet Kívánok nektek!
2009. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

13.14

Nem mindenki olyan,hogy beadja a derekát..én is jártam házibuliba, 15 évesen is. Sosem tudtak leitatni, mert ha nem akarsz inni, akkor nem iszol. Senkit nem lehet leitatni,csak aki hagyja magát. Szerencsére én mindig éreztem,hol van az elég. És szerintem mindenki érzi..csak valakit nem érdekel, vagy tovább iszik,mert az menő..

2009. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Engedd el, de ne egész éjszakára meg kell neki mondani h 2 órakos az apja érte megy vagy 2re otthon van. Nem kell tiltani de nem jó az se ha bezárod később lesz csak rossz mert akkor meg hazudni fog. Meg kell találni az arany középutat. mond meg neki h bízol benne, de ha valami olyat csinál akkor ez volt az utolsó buli.


Csók miatt ne aggódj, én is inkább úgy gondolom, hogy menő akart lenni, bár szegényke nem tudja h elég szánalmas amit csinál, de majd benő a feje lágya, ha jön majd egy fiú

2009. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:

45/N


Szerintem érdemes elengedni,maximum ha tesz valamit,vagy történik valami,majd tanul belőle,ill. te is.

Ha elengeded most és tényleg lesz valami,(amit kétlek :) )

akkor joggal mondhatod utána azt hogy nem mész el.

Így szigorú szülőnek sem mondhat majd...

2009. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább engedd el,mert ha tiltod,csak rosszabb lesz.de azért szabj határokat,h mikorra érjen haza,hivd fel néha...ha okos lány,akkor megérti,hogy csak aggódsz érte.esetleg nincs olyan barátja,akiben te is megbizol,és akit ismersz?mert akkor elkisérhetné a buliba.de beszélgess vele kicsit,h ne csináljon semmi hülyeséget:S

a csókos képet pedig sztem is csak "menőségből" csinálták.majd rájönnek,h hülyeség:)

amúgy a lányoddal egyidős vagyok,úgyh tudom,hogy milyen makacsok ilyen korban még a fiatalok:Dha tiltod,csak azért is el fog menni:S

2009. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Engedd el. 14 evesen tamogatasra van szuksege, nem vasakaratra. Ha jo a viszonyotok, akkor ezzel megjobban elmelyulhet, ha kevesbe jo, akkor javulhat. Higyj neki, es ereztesd vele, hogy bizol benne. Csak igy fordul majd hozzad bizalommal, legyen szo barmilyen hibarol. Es amitol nem tiltjak az ember lanyat, az nem is olyan kecsekteto. :)
2009. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodtan engedd el a lányod, semmi baj nem lesz. Szilveszter csak 1x van egy évben, ezt o is megérdemli!

Attól nem kell félned, hogy leszbikus lesz vagy valami ilyesmi, én is csókolóztam már lánnyal, csupán kíváncsiságból, de attól még egészséges ember maradtam.

Bízz benne egy kicsit jobban!

Egy lány

2009. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!