Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14 éves lányomat...

Elengedjem a 14 éves lányomat szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom. Nem egy problémás gyerek, de elég lusta. Jól is tanul, 4.0 átlag mindig megvan neki. A minap nézegettem a ballagási képeket a számítógépén, amikor véletlenül átmentem egy másik mappába, ahol meglepődve figyeltem, amint képeken megörökítve csókolózott egy másik lánnyal. Szilveszterkor ezzel a lánnyal szeretne elmenni egy házibuliba. Szerintetek elengedjem? Amikor kérdőre vontam a képek miatt, azt mondta, hogy csak úgy tettek, mintha csókolóztak volna, de igazából nem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Talán hiszek neki. A buli azért örülnék, ha elmenne, mert talán megismerkedne egy fiúval akit bemutatna, de félek is ettől, mivel olyan fiatal még a fiúzáshoz.
2009. dec. 25. 19:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a képet jobban ha egymáshoz ér az ajkuk akkor a lányod hazudot...de ha elengeded jár utána hogy hol lesznek mit csinálnak.. nem akarok általánosítani de pár tizenéves lány nem pizsama buliba megy hanem kocsmába..
2009. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

rengetek lány tartja menőnek ilyen korba hogy fiúk előtt lánnyal smárolnak "mert ez jön be a fiúknak"...

amúgy szerintem engedd el:D

inni biztos fog de az nembaj:A:A:A

2009. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csókolóztak, mivel ez manapság menő. Kitenni oldalakra szintén menő.Bizonyos oldalak tele vannak ilyen képekkel. De ez ellen nem lehet sajnos mit tenni, ezt látja mindenhol, sz*r a világ. Ha nem engeded el, akkor abból csak balhé lesz,egy szilveszteri buli pedig fontos, nem olyan mint egy hétköznapi. Annyit tudsz tenni,hogy leülsz vele beszélni. Általában ilyenkor ez csak falra hányt borsó,de valami hátha megragad a fejében, és eszébe jut, mielőtt valami hülyeséget csinálna.
2009. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
46%
Én nem engedném el bulizni, majd 16 évesen ha értettebb lesz, és kérdezd meg tőle hogy úgyanmár minek csókolozik lányal? Fiúzni ráér még. 14 éves!
2009. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Sztem engedd el.

Nem csak Szilveszteri buliban lehet sexelni, meg csókolózni, meg inni sem. :(

Ezeket nappal is megteheti simán.

2009. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
27%
En nem engednem el!
2009. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
75%

Én is mentem 14 évesen bulizni szilveszterkor meg egyébként is.Ha valamit meg akar tenni a szilveszteren kivul is megteszi.Velem se volt semmi gonad, csak kicsit-nagyon berugtunk..:)

Ha nem engeded el abbol viszont tuti háború lenne.Én "sajnos" olyan voltam, hogy nem engedtek sehova, se fiúzni se inni.Sőt tesommal bébiszitterkedtem, ennek eredménye, hogy 16 évesen leléptem otthonrol.Igaz jóban vagyunk aa családdal.Albérletben laktunk, mikor eljötte, suliba jártam, szakmám van és dolgoztam.És inkább ezt válaztottam,mert túlságosan tiltva voltam.Ugyanugy megcsináltam a hülyeséget igy is.Mindenki feszegeti az énhatárokat és ez igy van rendjén.Azért buli elott beszélnék vele, ha esetleg történne valami, védekezzen.Jobban jársz ha elmondod neki,magátol ugysem fogja kérni.


Ismerem magam, és előre rosszul vagyok, mi lesz ha megnő a lányom.:S

Mondjuk most még csak 31 hetes babás vagyok.:)

2009. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
51%
16/L vagyok és még most sem enged el anyum semmilyen buliba csak úgy hogy max 10-ig. Szerintem ne engedd el a lányod és 14 évesen jól hátsón billenteném ha fiúzna!! Az meg h lánnyal csókolózik...a kíváncsiság hajtja! nekem is volt 13-14 éves koromban egy barátnőm akivel ilyen szinten is közel kerültünk egymáshoz de nem volt semmi hála az égnek...de ez még valamilyen szinten okés...de a buliba már nem engedném el mert kitudja, hogy egy ilyen barátnő mibe viszi bele...
2009. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
45%

Én sem engedném el..

Majd jövőre, mondjuk a hülyeség meg nem korhoz kötött :S..

2009. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
1 hónap és 15 éves lesz. Attól nem félek, hogy részegre inná magát, mivel elég sok alkoholista lakik a környéken, ahhoz pedig elég okos, hogy ezt látva tanuljon belőle. Jó, nem azt mondom, hogy biztos nem fog inni egy kortyot sem, de abban szinte biztos vagyok, hogy nem inná magát az asztal alá. A buli nem egy disco lenne, hanem házibuli, oda pedig el engedném, csak félek, hogy a lánnyal összemelegedne. Vagy igazából nem is tudom, hogy mitől félek. Attól is félek, hogy egy fiúval melegedne össze, hiszen az én kicsi lányomról van szó, de talán örülnék is neki valahol mélyen, mert akkor tudom, hogy "nem ferdült el". Nincs bajom a mássággal, csak hát.. A LÁNYOMRÓL VAN SZÓ :-)
2009. dec. 25. 22:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!