Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14 éves lányomat...

Elengedjem a 14 éves lányomat szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom. Nem egy problémás gyerek, de elég lusta. Jól is tanul, 4.0 átlag mindig megvan neki. A minap nézegettem a ballagási képeket a számítógépén, amikor véletlenül átmentem egy másik mappába, ahol meglepődve figyeltem, amint képeken megörökítve csókolózott egy másik lánnyal. Szilveszterkor ezzel a lánnyal szeretne elmenni egy házibuliba. Szerintetek elengedjem? Amikor kérdőre vontam a képek miatt, azt mondta, hogy csak úgy tettek, mintha csókolóztak volna, de igazából nem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Talán hiszek neki. A buli azért örülnék, ha elmenne, mert talán megismerkedne egy fiúval akit bemutatna, de félek is ettől, mivel olyan fiatal még a fiúzáshoz.
2009. dec. 25. 19:37
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezősködök, mert a "barátaimnak" elég nagy szájuk van és csak azt hallgatnám, hogy az én hibám, hogy bulikra vágyik a kislány. Itt névtelenül kényelmesebb tanácsot kérni.
2009. dec. 29. 21:38
 32/46 anonim ***** válasza:

Na elengedted a lányod?

20 éves anyuka

2010. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Igen, elengedtem, de hál' istennek sok volt a részeg és inkább hazajött. Már fél 12-kor itthon volt
2010. jan. 1. 23:22
 34/46 anonim ***** válasza:

Na,akkor csak rendes lányod van.:)

Jobb így,hogy ő csalódott, mintha nem engedted volna el,és veszekedés lett volna.:)

2010. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Jól sikerült :D
2010. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg jol sikerult:D

Jo hogy elengedted. Es tenyleg rendes volt tole, hogy hazajott, nem maradt ott annyi reszeg kozott.

2010. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Na és szerintetek akkor nem is leszbikus?
2010. jan. 2. 19:23
 38/46 anonim ***** válasza:

Dehogy leszbikus! NEM NEM NEM NEM NEM!!!!! Csak még gyerek. De ha az is lesz ami nem valószínű, neked akkor is a lányod és imádni fogod:-)

20 éves anyuka

2010. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
A boldog élet meg lesz mivel én is anyagi függetlenségbe élek 24 évesen! De hozzá teszem te is azért élsz anyagi függetlenségbe mert nem a 10 körmöd kopott érte hanem anyádé apádé!! Más örül hogy lyuk van a seggén 20 évesen nem hogy gyereket neveljen!! Örülj hogy megteheted ahogy én is megtehetném hogy 20 évesen azt csinálj amit akarsz!Sokan másoknak még enni valóra sem telik aztán ha becsüszik még egy gyerek is.Én nem a kérdezőt bántom hanem ezt a sok tízen évest akik ide írkálnak hogy milyen szemét vagyok! Persze gyerek szemmel az vagyok!! Ja és messziről jött ember azt mond amit akar!
2010. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Jah és ezért tart itt az ország ahol tart!Több ember van aki nem dolgozik mint aki dolgozik.Hanem gyereket gyárt! Gondolom még munka viszonyotok se nagyon volt.Én meg fizetek kemény több száz ezreket adóba ami nálatok landol meg ki tudja hol!Tudjátok a mi városunkban is a cigány soron már 17 évesen is szülnek a 20 év az már nagyon sok. A normális anyagiakkal rendelkezők és normális észjárású szülök megtanították gyerekeikkel hogy, Fiam lányom elsőnek anyagi körülmény aztán a gyerek!! Alapjából véve nem vagyo ilyen természet csak fel idegesítettem magam! Előttünk van egy PUB na ez ki volt adva olyan 17 éveseknek. Itt már 22:00 kor már mentő volt mert anyit ívot a gyerek hogy majdnem meghalt. Kint az utcán őrjönget gyújtogadtak pedárdáztak és énekelték hogy cigány gyülölet meg nem vagy Indián és a tűzíjátékot meg a házakra írányították. Pedig ez egy fullos környék!! Nem vagyok én bunkó csak ismerem az embereket tudod az élet megtanított rá!
2010. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!