Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 14 éves lányomat...

Elengedjem a 14 éves lányomat szilveszterkor bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom. Nem egy problémás gyerek, de elég lusta. Jól is tanul, 4.0 átlag mindig megvan neki. A minap nézegettem a ballagási képeket a számítógépén, amikor véletlenül átmentem egy másik mappába, ahol meglepődve figyeltem, amint képeken megörökítve csókolózott egy másik lánnyal. Szilveszterkor ezzel a lánnyal szeretne elmenni egy házibuliba. Szerintetek elengedjem? Amikor kérdőre vontam a képek miatt, azt mondta, hogy csak úgy tettek, mintha csókolóztak volna, de igazából nem. Nem tudom, hogy mit tegyek. Talán hiszek neki. A buli azért örülnék, ha elmenne, mert talán megismerkedne egy fiúval akit bemutatna, de félek is ettől, mivel olyan fiatal még a fiúzáshoz.
2009. dec. 25. 19:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Én elengedném a helyedben, ahogy az enyémet is el fogom, pedig ő meg fiútársasággal fog bulizni, nem kicsit féltem, de bízom benne.
2009. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Az utolsónak írom: Láttál már karón varjút.Mert ha nem akkor majd fogsz! Én mikor ennyi éves voltam akkor még nem volt ekkora sz.r a világ hogy az a menő aki több fiúval van egyszerre.Én mikor ilyen buliba mentem nem ládtam semmit csak hogy mindenki nagyon részeg + Kábítószer + Lányok smároltak 14-15-16 évesek lányokkal + fiúkkal meg buliban volt ágy is és .... Ne gyertek hogy milyen ember meg barátaim voltak. Most már még durvább a helyzett sok olyat látok hogy 14 évesek sexChatelnek pl múltkor csak úgy kívácsiságból felmentem chatre aztán rám katintott valami 14 éves lány az volt az első kérdése hogy hol lakom meg hogy tud sz.pni jól. Persze én egyből kikapcsoltam és többet fel sem merek menni ilyen oldalakra. ÉN A TI HELYETEKBE SEHOVA NEM ENGEDNÉM MAJD HA 18 ÉVES LESZ AKKORA MÁR CSAK MEGJÖN AZ ESZE! Aki meg elengedi az engedje de jóra ne számítson
2009. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vajon hány éves lehet???????? De nagyon bután gondolja szerintem ezt a dolgot. Nem minden buliban egyformák a fiatalok. 4-es átlagú lány nem hinném, hogy ilyesmiket csinálna. Természetesen félteni kell a gyerkőcöt, de azért túlzásokba sem kell esni, mert aztán csak egy félős, gyámoltalan ember lesz belőle mikor felnő. 19:05-ös voltam
2009. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd tudni 24 éves fiú vagyok. Semmit nem ér a 4 es átlag.Ha én is órán be fogtam a számát még ha semmit sem tudtam akkor is megkaptam a 3 mast. Vajon miért is akarna egy 14 éves lány buliba menni?? Mert olyat lát hogy be sz.r XD Na de viccet félre téve! Egy 14 éves lánynak még nem a házibuliba van a helye szerintem! ezért ilyenek a mostani tízen évesek mert mindent megengedtek nekik!Az egyik ismerősöm is azt mondta nem szabad a gyerek lelkivilágába beletaposni hagyni kell a kis világában! Adnék én neki olyat!! Én azokért a dolgokért olyan pofont kaptam hogy taknyom nyálam egybe fojt és még is ember lett belőlem. Meg tanították velem mi a helyes és mi nem! Most az a helyes ha 14 éves gyerek házibuliban van és csinálnak amit csinálnak senki nem tudd róla.Be ne magyarázd már nekem jó. Olyan életszituálciókat feladatokat kell neki adni hogy ha ki kerül a nagybetűs életbe akkor tudja kezelni és tanítattni nem pedig buliba engedni a gyereket 14 évesen.Mindenki maga tudja a magáét mindenki maga ismeri a saját gyerekét és ha már itt tartunk aki normális szülő az nem itt kér tanácsot hogy elengedje e a gyerekét vagy nem.Én 24 évesen el tudom dönteni hogy hogyan neveljem a sajátomét és nem itt kérdezem másnak a véleményét! Amúgy is el mondtam a véleményem azért volt ez a kérdés. Tanuláson törné az agyát nem pedig a bulin meg a fiúkon ha felnő akkor majd ha normális fizetése lesz mind a 10 újjára választhat magának és majd megköszöni.Nem azt mondom sehova nem engedném de szilveszterkor ilyen idős gyereket buliba hajnalig nem oda való szerintem!
2009. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt most elmondod, szép is jó is, de nem így működik. Amúgy neked van gyermeked? Én is voltam sok féle házibuliban.Olyanban is, amiben iszogattunk, beszélgettünk, meg olyanban is ahol aztán volt minden. De ott is csak az ment bele dolgokba aki akart. Nem volt kötelező senki számára. Te úgy gondolod, hogy majd egyetem után menjen az ember lánya élete első bulijába és hagyjon ki minden ilyesmit a tini korából? Felejtse el a bulikat?? Te így éltél? Mert én nem. Szerencsére. Korán találtam meg az igazit mint mondtam és 20 évesen már anyuka vagyok. Annak ellenére még tanulok és diplomát szeretnék. Nem köszöntem volna meg anyukámnak most ha minden buliból kimaradok. Azt hiszem kiéltem magam és ember lett belőlem. 17:09-es
2009. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Az előzőbe rosszul írtam, nem 19:05-ös:-) 17:09-es
2009. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok,

én 16-17 évesen voltam szilveszteri buliban, mindenki hozott piát, ami többnyire meg is maradt, zenét hallgattunk, meg a srác akié a ház volt (szüleié) gitározni tanult és ott bénáztak. Éjfélkor kerestem egy üres ágyat és reggelig aludtam.

Ennyit a nagy házibulikról.

2009. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
Na látod ezért vagy te anyuka 20 évesen mert elengedtek minden buliba, aztán 5-6 év múlva meg egyedül nevelheted a gyereket. Nem hiszem, hogy egy 20 éves "gyerek" eltudná látni saját magát meg egy gyereket mármint, hogy mindent megtudjon venni.
2009. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Ezt elég rosszul hiszed, 20 éves vagyok, de anyagi függetlenségben élek amit azt hiszem elég kevesen mondhatnak el magukról sajnos. Bár csak több ember mondhatná el. De ezért az elmúlt másfél évben keményen megdolgoztunk. Hidd el mindent megkap a gyermekem, úgy szeretett, törődést, mint anyagi jólétet. Nem véletlen, becsúszott baba hanem tervezett.Azért sok sikert kívánok neked, Csak még annyi, hogy az is nagyon buta dolog volt, hogy a kérdezőt itt szapultad, hogy milyen szülő az aki itt kér segítséget. Csúnya dolog tőled, mikor nem tudhatod, hogy tud-e neki valaki egyáltalán tanácsot adni és ez az oldal amúgy is erre van , hogy kérdezzünk egymástól. Szép estét és Boldog életet neked:-)!
2009. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Na csatlakozom az utolsohoz én is.Sokat buliztunk régen, megjártunk mindent szinte.Nem lettem rossz ember.Igaz albérletben élünk a férjemmel, de nagyjából meg van mindenünk maire szükség lehet, van normális szakmám és babát várok 20 évesen.Miért gáz ez?Az nem gáz, ha vki 20 évesen megy eloszor buliba 40 évesen szül?Kedves Utolso!

Nincs kedved beszélgetni??:)



31 hetes km

2009. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!