Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy elmehessek...

Mit csináljak, hogy elmehessek a Soundra? Normális az anyám?!

Figyelt kérdés

Hamarosan 16 leszek, tavaly már elengedett, csak pont akkor voltam külföldön.Már megvan a bérlet, a társaság is, akikkel mennék, erre közölte, hogy ilyen viselkedés és bizonyítvány miatt nem megyek sehova.

Ma megint megkérdeztem és mondta, hogy fiatal vagyok ehhez,stb.De könyörgöm, már tavaly is mentem volna, más fesztiválra elengedett és hasonló bulikra is.Abba sem köthet bele, hogy nem tudok magamra vigyázni, mert apa és a húga, szülei is külföldön élnek, 3 különböző országban és gyakran látogatom meg őket, sosem történt semmi baj, pedig az idő nagy részében egyedül repülök.


Apával már beszéltem, ő nyugodt szívvel elenged.Pedig ő tipikusan az az "örökre a kicsi lányom maradsz" típus...



2013. dec. 15. 14:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#29 vagyok


igen, én az ilyen dolgokhoz mérten gondoltam a kislány szót :)

2013. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is van hasonló tanárom aki nem igazán jött ki velem azért szarabbul állok, oké. Attól még próbálkozni lehet és kell is, ha meg össze vissza lógsz stb. anyádnak mit kéne mondania szerinted? 1 estés bulizás/kocsmázás ilyen korban belefér szerintem is, de egy 15 éves lány szerintem se menjen Soundra. Soundon még a csapból is drog folyik, nem tudom mennyire használsz ilyesmiket, de szerintem az már 1 undorító szint ami ott megy.

Próbáld meg a kicsit idősebb barátaidat bemutatni otthon (ha van ilyen)hátha velük jobb szívvel elengednek ha mégis vigyáz rád valaki. illetve az iskolához való hozzáállásodon is próbálj meg változtatni. Év végéig sok idő van javíthatsz, próbálj meg kicsit értelmesebben viselkedni

18/F

2013. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
96%
Hát én ugy behuznám a 18..nemis...inkább a 20 as korhatárt ilyen fesztiválra mint a sicc..ami ott van jobuli meg minden én már 4en vagyok tul...de amit a fiatalok(15-18) főleg a lányok müvelnek az nagyon durva:S Kislány kicsit elvagy tévedve anyukádnak van igaza:/
2013. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen még kislány vagy, inkább tanulj és ne lógj az iskolából, 4,1-re nem lennék büszke gimi elején :/. Egyébként én is nagy fesztiválozós vagyok és látom, hogy a kérdező korosztálya mit művel ott. :D Döbbenetesek, mint egy csapat rossz k*r*a tini kiadásban. Az a baj, hogy a pénzes apukád isteníted, mert ő messze van. Úgy könnyű gyereket nevelni ha nincs ott a hétköznapokban és nincsenek meg apró-cseprő konfilktusok. Ne haragudj anyukádra enynire, valószínüleg csak jót akar neked, te még nem látsz át nagyon sokmindent. :) Tudom-tudom minden tinikislány érettebb a koránál, de azért fogadj szót. ;)
2013. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
28%
Beképzelt, elkényeztetett r.. vagy. Savat az arcodra!
2013. dec. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
96%

Azért szerintem egy lány 15 évesen márt nem kislány,de nem is való fesztivalra.Még is minek mennél?Igaz nyáron nem otthon kell ülni,de 100 féle módon ellehet tölteni hasznosan az időt.Itt a legnagyobb gond az apáddal van.Túlságosan elkényeztetnés emellet semmilyen nevelést se kaptál?Mi az,hogy a saját nagymamádat sértegeted?Én anyád helyébe adnék neked egy nagy pofont és nem engednélek fesztiválra.Nagyon szánalmas vagy és ha így folytatod semmire se fogod vinni az életben.

Lehet hogy még csak 16 vagyok és a szüleim gazdagok,de én legalább hálás vagyok.Nagyon undoríto modorod van,azt tanácsolom gondolkozz el :)

2013. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szólok bele, de az olyan válaszolókat mint a #35-ös szívesen arcon taposnám
2013. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 rokano válasza:
94%

Hurrá, nemsokára 16 vagy és ha ennyire unatkozol nyáron mehetsz krumplit sütni a mekibe vagy bejelentkezni önkéntesnek valahová, mert az élet nem bulizásból áll és a világtól nem csak elvenni kell, hanem adni is.

Ha már annyira felnőtt vagy és körülötted forog a világ, remélem oda rakod magad a családi ebédnél, besegítesz a főzésbe, megterítesz, talán már mosol és takarítasz is...elvégre ha úgy érzed elég nagy vagy bizonyítsd be...járj be rendesen a "munkahelyedre" (ne lógj a suliból), dolgozz is rendesen (tanulj, az a dolgod) és diákmunkázd össze a pénzt a fesztiválokra, ruháidra és hülyeségeidre, mert 16 évesen már megteheted! Üdv a felnőtt világban! Ha ez mind nem megy akkor kuss a neved és azt csinálod, amit anyukád mond, mert ő tart el!

Légy hasznos, ne csak egy problémás kolonc.

2014. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
63%
Drága kislány addig örülj amíg tanulhatsz,kíváncsi lennék dolgoztál-e már életben valaha is!!! Én egész kiskorom óta dolgozok a családi vállalkozásban! Te egy elkényeztetett kis fruska vagy! Gondolj bele ha nem lesz apuci meg a nagyszülők ki fog téged pénzelni? Nőj már fel!!! Elkorcsosult a mai világ!! Nézd meg azt a filmet hogy Átnevelő tábor,na hasonlóba kéne téged elküldeni!!! Tiszteld az anyukádat h..lye gyerek!!!!Az ilyenekből mit te lesznek a prs..tik és a drogosok!
2014. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!