Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy elmehessek...

Mit csináljak, hogy elmehessek a Soundra? Normális az anyám?!

Figyelt kérdés

Hamarosan 16 leszek, tavaly már elengedett, csak pont akkor voltam külföldön.Már megvan a bérlet, a társaság is, akikkel mennék, erre közölte, hogy ilyen viselkedés és bizonyítvány miatt nem megyek sehova.

Ma megint megkérdeztem és mondta, hogy fiatal vagyok ehhez,stb.De könyörgöm, már tavaly is mentem volna, más fesztiválra elengedett és hasonló bulikra is.Abba sem köthet bele, hogy nem tudok magamra vigyázni, mert apa és a húga, szülei is külföldön élnek, 3 különböző országban és gyakran látogatom meg őket, sosem történt semmi baj, pedig az idő nagy részében egyedül repülök.


Apával már beszéltem, ő nyugodt szívvel elenged.Pedig ő tipikusan az az "örökre a kicsi lányom maradsz" típus...



2013. dec. 15. 14:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Hol van még a Balaton Sound? Hagy anyukádat, majd kezd el adagolni a dolgot tavasszal!!
2013. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
És addig izguljak, hogy vajon milyen kedvében lesz?
2013. dec. 15. 14:46
 3/39 anonim ***** válasza:
67%
Anyádnak jó az ízlése :D Küldene inkább Szigetre :P
2013. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy a bizonyítványod miatt. Valamit valamiért. Én se engednélek el, ha nem lennél jó tanuló.
2013. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

"közölte, hogy ilyen viselkedés és bizonyítvány miatt nem megyek sehova"

Akkor talán javíts a jegyeiden, meg változtass a viselkedéseden....erre még nem gondoltál?....

2013. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
Nyalj be neki addig.
2013. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

ma 14:46

Szigetre nem mennék :D


ma 14:49,14:50

Persze, lehet...De mikor másodjára rákérdeztem, már teljesen mást mondott.

Nem vagyok olyan rossz tanuló, az átlagom 4,1 körül van és emelten tanulom a franciát és a törit,felsőfokúm van angolból és tavasszal megyek középfokúra franciából.

Az a baja, hogy két tantárgyból bukásra állok, mert mindkét tanár gyűlöl (ezt mindenki tudja) és az osztályfőnök folyton hívogatja a hiányzások miatt (néha nem megyek be).


A viselkedésemmel pedig az a baja, hogy kimondom, amit gondolok bárkinek.A mamámmal (anya anyukája) nem jövök ki túl jól, mert utálja apát és a családját és ezt hangoztatja is.Tegnap a családi ebéd közepén is elkezdte mondani, hogy ők csak pénzelni tudnak (nagyon sok pénzt meg ajándékot kapok tőlük), de nevelni nem, miattuk vagyok ilyen szemtelen.

Erre elmondtam, hogy mi a véleményem a képmutatásáról, hogy egész nap otthon ül és csak a sz.r kavarja az egész családban és egymásnak ugraszt mindenkit.Ezután úgy jött belőlem minden és a végén közöltem, hogy "ja és szervezed folyton a családi ebédeket, de főzni azt nem tudsz".


Anya kiakadt, hogy mégis mit képzelek, de a legtöbben ugyanezt gondolták az asztalnál....

2013. dec. 15. 15:07
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

Az magyarázd már elh lehet az átlagod 4,1 ha 2 tárgyból is bukásra állsz?? :D

Am meg először azokat kéne kijavítanod és azután álmodozni a bulizásról nem??? Jajj te meg a tipikusan a meg nem értett bulizni vágyó bezárt tini vagy.

Majd kinövöd, esetleg változtatsz is magadon vmit.

2013. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Aha. Tehát egy szemtelen kis lázadó kamaszlány vagy, aki azt hiszi, hogy ő a legokosabb a világon, aki bármit megtehet, az anyja meg vágjon hozzá jó pofát és pénzelje is természetesen.


"Az a baja, hogy két tantárgyból bukásra állok, mert mindkét tanár gyűlöl (ezt mindenki tudja) és az osztályfőnök folyton hívogatja a hiányzások miatt (néha nem megyek be). "


Ha két tanár is utál, annak oka van. Az ok pedig nyilván benned keresendő.

16 évesen pedig az az egyetlen dolgod, hogy iskolába járj. Ha erre sem vagy képes, miért várod el, hogy elengedjenek fesztiválra?


".Ezután úgy jött belőlem minden és a végén közöltem, hogy "ja és szervezed folyton a családi ebédeket, de főzni azt nem tudsz". "

Azért a pofátlanságnak vannak határai, amit te már bőven túlléptél.


Kicsit vegyél vissza a viselkedésedből, és akkor talán elengednek majd fesztiválra is.

2013. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

15:12

Ha félévkor meg is buktatnak, év végén már nem fognak.A félévi meg csak egy értesítő jellegű, arról csak papírt kapunk.


Az egyik tantárgyból a tanár egy nulla, csak fenyegetőzik, de év végén mindenkinek írja be a jó jegyeket, tavaly 2,3-ra megadta a hármast.A másik tanár pedig megvesztegethető.

De csak siker összehozzak valamit még év végére, úgyse buktatnak meg.


15:15

Nem gondolom, hogy én lennék a legokosabb.Nem tudom, ezt milyen szövegérző tehetséggel sikerült kiszűrnöd.

Anya semmire se ad pénzt szinte.Apa és a szülei visznek el külföldön vásárolni, ők adnak pénzt.

Anya szerint nem normális, amennyi pénzt én bulikra, ruhákra, szépítkezésre és kiegészítőkre költök és ezt ő nem fogja szponzorálni.Hát jó, ne tegye, nem hiányzik a pénze.

Tudom, hogy nem normális, amennyit vásárolok, de nem zavar a véleménye.


Persze, hogy oka van, hogy az a két tanár gyűlöl.Az egyik azért, mert még első héten elaludtam az óráján és azóta nem olyan sűrűn megyek be, vagy ha ott is vagyok, inkább pihenek, zenét hallgatok vagy beszélgetek.

A másik pedig azért nem kedvel, mert a lánya egy idióta és szerinte "terrorizáltam" a barátnőimmel általánosban.

De én is utálom őket, ezt tudják is.Nem várom el, hogy ötösre zárjanak le, vagy bármi.


Jaj, már szerintem mindenki ismeri ezt a "járj iskolába, az az egyetlen dolgod..." szöveget, kicsit unalmas. :)

Csak a legunalmasabb órákról jövök el, de mindenre van igazolásom, szóval megoldom a dolgokat.Van jobb dolgom is, minthogy a suliba szenvedjek.

A kajával kapcsolatban pedig igazam volt.Nem tud főzni, mégis folyton hív mindenkit ebédre, ahol csak oszt minket és közli, hogy miket csinálunk "rosszul".

Ha annyira nem értett volna velem egyet senki, akkor anya tesójának a férje nem kezdett volna el röhögni és később nem mondta volna, hogy végre kimondtam, amit ők is gondolnak.



Apa elenged, csak anya nem normális.

2013. dec. 15. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!