Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy elmehessek...

Mit csináljak, hogy elmehessek a Soundra? Normális az anyám?!

Figyelt kérdés

Hamarosan 16 leszek, tavaly már elengedett, csak pont akkor voltam külföldön.Már megvan a bérlet, a társaság is, akikkel mennék, erre közölte, hogy ilyen viselkedés és bizonyítvány miatt nem megyek sehova.

Ma megint megkérdeztem és mondta, hogy fiatal vagyok ehhez,stb.De könyörgöm, már tavaly is mentem volna, más fesztiválra elengedett és hasonló bulikra is.Abba sem köthet bele, hogy nem tudok magamra vigyázni, mert apa és a húga, szülei is külföldön élnek, 3 különböző országban és gyakran látogatom meg őket, sosem történt semmi baj, pedig az idő nagy részében egyedül repülök.


Apával már beszéltem, ő nyugodt szívvel elenged.Pedig ő tipikusan az az "örökre a kicsi lányom maradsz" típus...



2013. dec. 15. 14:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%

Te vagy itt az, aki nem normális, nem az anyád.

Lehet, hogy egy istenes pofon kellene neked, talán megjönne a józan eszed.

Pár év múlva, ha visszaolvasod amit összehordtál itt, talán látni fogod, milyen nevetséges vagy.

2013. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
tök felesleges a kérdezőnek bármit írni, azt hiszi szegény hogy neki van igaza. haha. nem baj, majd kinövi :)
2013. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%
De gáz vagy... Én se jövök ki a mamámmal, de egy vitában alap,hogy nem személyeskedünk és sértegetjük a másikat, hanem normális hangnembenészérvekkel próbáljuk meggyőzni a vitapartnerünket. Anyukádat is győzd meg, gondolom a szüleid elváltak, apukád meg pénzen kívül mással nem tud szeretgetni. Sok ilyen van, a barátnőim apja is ilyen, de most összevesztek és nem kapnak pénzt. Inkább viselkedj az emberekkel normálisan...
2013. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

ma 15:41

Miért vagy ebben ennyire biztos?


ma 15:49

Nem hiszem, hanem tudom.



ma 15:55

Hát akkor szerinted gáz vagyok.Úristen, hogy élem túl, hogy egy anonim oldalon ezt gondolják rólam.

Ez nem vita volt, csak már besokalltam amiatt, hogy folyton azt hallgatom, hogy milyen sz.rszemét apám van, csak elkényeztet.

Apa nem csak pénzt ad.Vele sokkal jobban kijövök, mint anyával.

Ha anya csak a dolgaim feléről tudna, amiket apának elmondok, már rég rács lenne az ablakomon és az utcára sem léphetnék ki...

Anya semmivel nincs tisztában velem kapcsolatban, semmit nem mondok el neki.

Arról meg nem tehetek, hogy apa és a szülei gazdagok és emiatt sok pénzt kapok tőlük.

Akik velem normálisak, azokkal én is az vagyok.

2013. dec. 15. 16:07
 15/39 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező, azért tudjuk mindannyian, hogy csak egy hisztis p*csa vagy, mert már rég elmúltunk 15 évesek, és a soraidból süt az éretlenség meg butaság. Mi ugyanis tapasztalt emberként már tudunk különbséget tenni az érett és éretlen viselkedés között.


Nagyon gáz, amit művelsz, bár én alapból elképzelni sem tudom, mégis milyen szülő engedne el egy 15-16 éves gyereket egy ilyen fesztiválra, ami tele van részeg, drogos emberekkel, akik csak arra várnak, hogy belecsempésszenek valamit a piádba, aztán jól megkeféljenek a sátrak mögött.

2013. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%

Ez ismet egy provokatov lerdes. :-)

Ez a csaj havonta letalabb feltesz egy hasonlo kerdest h ugye neki van igaza. Apuci mindig kulfoldon el es persze tok gazdag anyuci meg a hazisarkany aki egyertelmuen az a szemely akinek van esze. A kicsike kis hisztis tini meg osztja az eszt. Kiscsillag nem unod meg? Nagyon kezdesz unalmassa valni. Tagadni tagadhatod de tok felesleges.

Mindig ezzel jossz h tok jo tanulo vagy DE a tanar pikkel rad am tok jeles vagy :D nagyon netesges vagy :-) Jobb dolgod sosincs???

2013. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
65%
Szegény Anyukád...:O :(
2013. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Ez is tuti a te kerdesed volt. :-). Felismerni a szavakbol es a kifejezes mododbol. Meg hat a sztori is majdnem egyezik. Nagyon buta es hisztis kiscsaj lehetsz...inkabb vedd elo az egyik konyvedet es tanulj! :-)

2013. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

ma 16:26

A legtöbb ismerősöm jár fesztiválokra és bulikra,van köztünk 14 éves is.Nem olyan világban élünk, ahol mindenki otthon ül egész nyáron, vagy hétvégente.


ma 16:37

Ha már ennyire ráérsz, akkor csapj fel gyorsan egy nyelvtan könyvet és olvasgasd kicsit, a hasznodra fog válni! :)

2013. dec. 15. 16:53
 20/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak a pénz miatt vagy ledves apukáddal, anyukád meg nem tud ennyi minfent megadni neked, valszeh bele is fáradt, hogy olyen vagy és ezért ilyen veled. Próbálj vele is jó viszonyt kialakítani, mert amiket írsz, az teljesen olyan, mi t a 10 éves öcsém, sőt, neki van még annyi esze, hogy ha szeretne valakitől valamit, akkor kedves legyen vele.
2013. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!