Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy elmehessek...

Mit csináljak, hogy elmehessek a Soundra? Normális az anyám?!

Figyelt kérdés

Hamarosan 16 leszek, tavaly már elengedett, csak pont akkor voltam külföldön.Már megvan a bérlet, a társaság is, akikkel mennék, erre közölte, hogy ilyen viselkedés és bizonyítvány miatt nem megyek sehova.

Ma megint megkérdeztem és mondta, hogy fiatal vagyok ehhez,stb.De könyörgöm, már tavaly is mentem volna, más fesztiválra elengedett és hasonló bulikra is.Abba sem köthet bele, hogy nem tudok magamra vigyázni, mert apa és a húga, szülei is külföldön élnek, 3 különböző országban és gyakran látogatom meg őket, sosem történt semmi baj, pedig az idő nagy részében egyedül repülök.


Apával már beszéltem, ő nyugodt szívvel elenged.Pedig ő tipikusan az az "örökre a kicsi lányom maradsz" típus...



2013. dec. 15. 14:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

75%-os, neked komolyan nincs jobb dolgod, mint több hónapos kérdéseket visszakeresni csak azért, hogy próbáld bizonyítani a nem létező igazadat? :)

Mennyi szabadidőd lehet, te jó ég.

Amúgy elárulok egy titkot, de ne mondd el senkinek.Az nem az én kérdésem, úgyhogy ez égés.

2013. dec. 15. 17:01
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

Kicsi csillag te vagy eges mert az is te vagy!!! Nem mindenki olyan bunko suttyo mint te h ne jonne ra. :-)

Lehet a lazadast kinovod de attol meg ilyen bugyuta maradsz. :-) x ember irt ide es mindnek egy a velemenye rolad, akkor ki is eg itt mint a rongy? Jajj dragasag erre mondjak : okosabb maradtal volna ha hallgatsz...ugyh psssszt :-)

2013. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
96%
Mi az a sokkal fontosabb dolog, ai miatt el kell jönnöd a suliból?
2013. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
97%
Kb. tízen vagyunk itt akik szerint nincs igazad. Nem lehet hogy el kéne gondolkodni azon, hogy talán te vagy az aki téved? Te miért vagy olyan biztos abban hogy mi (meg anyukád) osztjuk a hülyeséget? Mi a fenéért teszel fel egyáltalán kérdést ha nem bírod elviselni a válaszokat?! Hisztis liba....
2013. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem 15-16 évesnek semmi keresnivalója fesztiválokon,max úgy engedném el a lányom ha egy napra megy egy megbízható felnőtt rokonnal.Nem is értem miért engedett el korábban és ehhez hasonló bulikra,értem én,hogy kell a szórakozás de ez azért túlzás lenne.
2013. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
93%
ja és én csak 24 vagyok,de már egy ideje azért átlátom ennyire éretlen voltam 15-16 évesen 20on éves koromhoz képest,pedig azt hittem igen érett vagyok,mondjuk meg sem fordult a fejemben ilyen fesztiválokért hisztizni,eljött annak is az ideje később,hogy oda megyek ahova akarok
2013. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
97%

"Nem olyan világban élünk, ahol mindenki otthon ül egész nyáron, vagy hétvégente."


Senki nem mondta, hogy otthon kell ülni, de az sem normális, hogy 14 évesek rajzanak a fesztiválokon, ráadásul azok a tipikus tinilibák. Tudom, én is voltam már néhány ilyenen, és egyáltalán nem nektek való még, ráadásul felnőttként elég idegesítő a gyerekek között lenni.

2013. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
93%

16éves leszel csak és tavaly már elengedett volna? elég felelőtlenek szerintem anyukádék..

te csak egy elkényeztetett p*csa vagy, meg is érdemled hogy ne engedjenek el

2013. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
96%

Tehát.


- Hamarosan 16 leszek

Szóval egy 15 éves kislány vagy. aha. értem. innentől érdekelt az ügy.


-elengedett, de nem mentél, gondolom akkor 14 voltál.

Logika: elengedett, de ugye nem volt bérleted se semmi, mert éppen nem voltál itthon, szóval ő ezt tudta előre és azért engedett úgymond el.


-hasonló buli

a házibuli és a kocsmázás nem fesztivál.


-egyedül repülni x országba teljesen más. én is 15 éves korom óta VONATOZOK egyedül Ausztriába, Svájcba, mindenhova. és? a fesztivál sose volt és sose lesz ugyanaz mint az utazás. logika.


-apával beszéltem

ő egy másik országban lakik, gondolom a másik családjával. ehhez mérve neki a felelőssége 0 ahhoz, hogy te mit csinálsz. szóval felőle mehetsz, úgyse őt veszik elő, mert ő nem Magyarországon lakik.


szóval amit leszűrtem: te egy kis elkényeztetett, alig tudó kis kamasz vagy, aki azthiszi hogy mert nő a melle és menstruál már övé a világ. édesem, állj meg egy pillanatra és nézz már körbe, hogy még csak egy 15 éves KISLÁNY vagy, és nem egy 17 éves KAMASZ :) köszi.


jaj és nemmellesleg, igen, mehetsz a barátaiddal "fesztiválra" én is mehettem 16 évesen, A BARÁTOMMAL (19) és az ő körével, rajta volt értem minden felelősség :))) Nem anyukádon, aki elenged több felelőtlen kamasszal.


szóval szerintem csillagvirág nézz előbb tükörbe és gondolkozz el, hogy hogyan beszélsz az ÉDESANYÁDDAL aki mindent a segged alá rak, és neked semmiért nem kéne még kűzdeni, és valahogy felfogni hogy létezik olyan dolog amit még nem lehet, nem kéne.


egy MAJDNEM 18 éves lány :)))))

2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
97%

# 29


Azon kívül, hogy tisztáznod kéne a kamasz szó jelentését, teljes mértékben egyetértek veled. (És szerintem 15 évesen nem kislány, de ehhez még kicsi.)

2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!