Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha elköltözök itthonról, az...

Ha elköltözök itthonról, az anyám mit tud tenni?

Figyelt kérdés

Elromlott a kapcsolatunk és én nem bírom itt tovább.

Mindenen kiakad,csak veszekszik.

Azt hallgatom,hogy mennyire sz.r tanuló vagyok,de csak amiatt,mert a kémia nem megy,amúgy mindenből megvan 4es,5ös.De a kémia tanár gyűlöl,ezért év végén is úgy sikerült a kettes,hogy megírták helyettem a dogámat.

Azt figyelmen kívül hagyja,hogy van egy felsőfokú nyelvvizsgám,most készülök egy másikból középfokúra és emellett vannak egyéb elfoglaltságaim is.

Csak azt hallgatom,hogy sose vagyok itthon,de ha mégis itthon talál,akkor se beszélek vele,csak telefonálok,netbookozok és magamra zárom a szobámat.

Apához nem költözhetek,mert Angliában él,nem akarok itt hagyni mindent.

Ezzel is baja van anyának...Apa kifizeti a gyerektartást,de ha meglátogatom (4-5 hetente),akkor elvisz vásárolni és azt veszek,amit akarok,nem szól bele.Ad elég sok pénzt itthonra,mert anya alig ad,mert szerinte feleslegesek azok a dolgok,amik nekem fontosak.Anya ebbe is próbál beleszólni,de figyelmen kívül hagyjuk apával.

Ki van akadva azon is,hogy szombatonként és péntekenként nem alszok néha itthon.De ha kicsit részegen hazajönnék,akkor az lenne a baja.

Most a legjobb barátnőm megkapta a saját lakását és mondta,hogy költözzek oda,mert hatalmas az a hely és közel van mindenhez,a belvárosban van.

Így könnyebb lenne suliba járnom is,nyugodtabban tudnék tanulni és nem lennék ennyire stresszes.

De még nem vagyok 18 és nem tudom,hogy anya tudna-e ez ellen tenni bármit is...


2013. szept. 9. 18:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy mit vársz el édesanyádtól, mit kéne tenni, ahhoz, hogy "jó" szülő lehessen.
2013. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ez egy szuper kérdés. A válaszára én is kíváncsi lennék h mit vár el? Mitől lenne jobb valóban?
2013. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szánalmas vagy...,ha az én lányom lennél már tuti teljesülhetett volna az álmod. Nekem ilyen elkényeztetett, hülye gyerek biztos nem kéne.

Remélem, lesz ennél nagyobb problémád is az életedben, minthogy anyukád próbál téged a helyes útra terelni.

2013. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is az merült fel,hogy mit tehet édesanyád, hogy jó szülő legyen?

Megengedje, hogy minden héten részegen járj haza mert ez a normális?

Komolyan 17 éves létemre a falramászok az ilyen mindenttudó tiniktől, akik egy tányért nem tudnak elmosogatni, de "naon" tudják osztani az észt

2013. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
És ha apád elveszíti a munkahelyét, és nem küld több pénzt, akkor miből fogsz élni?
2013. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
7%

Bocs, nem bírom megállni, hogy ne írjak ide. Végigolvastam a válaszokat. Szánalmas, álszent, begyöpösödött emberek vagytok!

Majd ha a ti gyereketek lázadni fog, jól agyonveritek, aztán megtanulja mit szabad meg mit nem, ugye?:D Vagy várjunk, a ti gyereketek aztán nem fog semmi rosszat csinálni, mert ti valami felsőbb univerzumból származtok.

Undorítóak vagytok.

2013. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én gyerekem lázadni fog, akkor igenis határt fogok szabni ennek a lázadásnak. Nyilván egy 15 éves gyereknek nem fogok a fenekére csapni, de hidd el van más a tarsolyban, amivel jobb belátásra lehet bírni egy kamaszt.


Ebben az esetben is törekednék arra, hogy az idióta apja miatt a gyerekből normális ember legyen, ne egy olyan fellengzős p*cs*, mint a Kérdező.

2013. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
82%
Manapság a tanár a hülye a diák az okos?? Végül is nekem is volt ilyen tanárom 9.év elején kijelentette hogy nem vagyok szimpi ezért megfog buktatni,kb 1hónapot hiányoztam a suliból mert gipszben feküdtem szalaghozódás miatt és megíratott velem egy tz-t amiről nem is tudtam,nem mondták a drága o.társak mivel lenéztek mert falusi vagyok és nem vagyok szép,megírtam 3asra :D de 9-10ben megrántott :D A másik tanár jogot tanított azért buktatott meg és utált mert a tesómat ő ítéltette el :D Tehát nálam nem én voltam a hibás,mert tanultam de nem szeretett ez a két tanár :D A témára térve van egy olyan törvény hogy nagykorúsíttatni tudod magad,ha....,nézz utána,de elég procedurás eljárás! Engem 15évesen nem is engedtek bulizni,mert lány vagyok és féltetek,megvédeni megtudtam volna magam,mert küzdősportot űzök! Anyud alig ad pénzt? Gondolj bele rezsit fizetni,téged ruházni meg ilyenek 1 fizetésből? 16 éves korodtól kezdve végezhetsz diákmunkát menj dolgoz és akkor lesz pénzed! Tipikus kamasz felfogás,anya nem ad pénzt bele szól az életembe elköltözök világgá megyek meg blablabla! Nem vagy elég érett ahhoz hogy önállóan élj,ahhoz hetente egyszer takarítani kell na jó nem mindenki teszi ezt,de akkor legalább havonta 1x, mindennap mosogatni,főzni,meg általában mosni!!!!Beszélgess anyuddal,bátyám is ilyen pedig ő már 24 éves hogy csak elvonul a szobába és nem kommunikál! Hidd el hogy jobb lesz a kapcsolatotok ha beszélgettek!
2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

En megertelek,sajnos nincs otletem regota kulfoldon elek amikor en elkoltoztem hazulrol 15 evesen siman elmentem dolgozni meg munkasszallora aztan alberletbe az mas vilag volt. 2 szer vitt haza a rendorseg eloszor fel napig voltam otthon masodszor meg 3 oraig.

aztan anyam feladta a keresest es beken hagyott. mondjuk nalunk sokat nem pofazhatott bele a dolgokba mert nem onevelt fel csak altalanos utan laktam nala 1 evig. ma masok a torvenyek. tudod en azt hiszem ha valaki el akar menni mert utal otthon lenni akkor menjen. ha visszaviszik ujra menjen ha tenyleg menni akar. Ha van eleg penzed , apad segit akkor elleszel valahogyan

2016. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!