Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám rám kényszerítette a...

Anyám rám kényszerítette a rövid hajviseletet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van a szüleimből, lyukat beszéltek hasamba, meg amÚgyis hosszabban egyeztünk meg, de fodrásszal összebeszéltek.

2013. aug. 19. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
tépd meg ^.^
2013. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szép, fenékig érő szőke hajú lány, aki úszik, és emiatt akart neki rövid hajat az anyukája?
2013. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

őőőőőő nem én barna vagyok, és hátközépig ért.

Miért?

2013. aug. 19. 07:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Egyszerűen ne menj a fodrászhoz, növeszd meg, gondolom nem fognak odakényszeríteni, akkor menj mikor te akarod vágatni és menj másik fodrászhoz a tudtuk nélkül. Szerintem ne hagyd magad, ez nagyon gáz, te viseled, neked kell tetszenie!
2013. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, akkor tévedtem. Erre a kérdésre gondoltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2013. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit hasonló hleyzetben vagyunk, végén látom ő is kivan, nemtudom annyja hogy tehette...

Ilyen nyakig feléig ér a hajam amikor, vállig érőre beszéltek rá.

2013. aug. 19. 08:41
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Tépesd meg, hordj törpsapkát (olyan ByeAlexeset). Lehet, hogy jobban áll, de ha nem tetszik, akkor növeszd meg és egyedül járj fodrászhoz egy másikhoz. amúgy lehet nagyon jól kinézni rövid hajjal: [link]

[link]

Esetleg egy részét fesd be, vagy nyirasd le oldalt, hordj szép kiegészítőket. Olyan szörnyen nem nézhetsz ki.

2013. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Közöld a szüleiddel, ha már így kiszúrtak veled ők fizetik a hajhosszabbításodat.
2013. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Növeszd meg, máskor pedig menj egyedül fodrászhoz. Jobb ötletem nincs, szemét húzás volt anyádtól.
2013. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mutatsz képet privátban?
2013. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!