Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Mindig is sok barátra volt szükségem. Csak nem mindig kaptam meg. Egy időben nagyon sok barátom volt, akikkel elég sokat beszélgettem és találkoztam.Sajnos ez az egész már megváltozott, eltávolodtunk egymástól. Sok haverom van, de őket nem nevezhetném barátnak. De viszont van barátom akivel már 4 hónapja együtt vagyunk. De mostanában elég sok köztünk a vita. Megismertem egy fiút, akivel elég sokat beszélünk mostanában és mindig felvidított. Talán el kezdtem érezni valamit iránta, de lehet ez csak egy fellángolás.

Most lett barátnője, már nem is beszélünk.. Attól félek ez miatt, végleg elveszítem. Nincs kivel megbeszélnem ezt az egészet pedig jó lenne.. És nem is tudom,hogy mit csináljak.

Kérlek segítsetek! 15/l


2013. ápr. 11. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni akarsz, akkor írj rám! Így névtelenül. Már lehet attól is megkönnyebbülsz, ha leírod a problémáidat :)
2013. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is nyugodtan meg beszélheted én 16 éves vagyok, elég sok mindenen átmentem! :)
2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Akkor holnap mindkettőtöknek írok.:)
2013. ápr. 12. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám is nyugodt szívvel írj. :) Mindenkit szívesen meghallgatok :))
2013. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!