Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi legyen? (Kérdésed túl...

Mi legyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Na! Most azt gondoljátok,hogy "jajj de sok baja van a tizenéveseknek",de ez most hidegen hagy.Szóval. Van két barátnő. Nevezzük őket K-nak és P-nek. Mondogatják egymásnak,hogy vennének Vans cipőt. Na már most K meg is veszi,de K ódzkodik attól,hogy P-nek is Vans cipője legyen. De viszont P is akar Vans cipőt,de így meg nem meri megvenni,nehogy megharagudjon K.

Na, P most akkor tanácstalan,hiszen nagyon akarja a Vans cipőt,de nem akarja,hogy emiatt feszültség legyen közte és K között. Tudjátok ez a tipikusan "miért utánozol",de P nem akarja utánozni K-t,csak tetszik neki a Vans cipő. De K ezt nem így fogja fel.

Megjegyzem,hogy P nem olyan Vans cipőt akar,mint K. Ugyanolyat,csak más színűt.

A P én vagyok. Mit tegyek?



2013. ápr. 16. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Csak egy kérdésem van... Hány éves vagy?
2013. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van, ez tényleg komoly gond :-). Tudom, hogy téged hidegen hagy, de ezt le kellett írnom.


Az a véleményem, ha P és K jó barátnők lennének, ezt a kérdést ki sem kellett volna írnod. Vedd meg a cipőt, K meg max nem lesz már a barátnőd.

2013. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A koromat direktbe nem írtam le,mert azzal fogtok jönni,hogy gyerekesek vagyunk,és hogy "nincs nagyobb problémánk"?

De hiszen még végül is gyerekek vagyunk valamilyen szinten,sőt.És nincs,nincs nagyobb gondunk. Amúgy 14 évesek vagyunk.

2013. ápr. 16. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Akkor vegyél cipőt, és ha barátok vagytok, akkor nem fogtok ezen veszekedni, vagy ha mégis ha,ar kibékültök.


De komolyan, ez még 14 évesen is túl gyerekes :)

2013. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

De gyerekesek vagytok.

Ha tényleg olyan jó barátnők lennétek akkor nem lenne ebből gond, az osztályomban pl vannak olyanok akik néha összeöltöznek. Szerintem és a fiúk szerint is kifejezetten aranyos és mi 17-19 évesek vagyunk.

Vedd meg amilyen színben szeretnéd,ez nem utánozás. Ennyi erővel minden az ami divatos.

Ha megsértődik,akkor nem is a barátnőd.

2013. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez tényleg hatalmas probléma. De amúgy ha már barátnők vagytok, ráadásul beszélgettek(!) arról, hogy cipőt vennéTEK, akkor miért ne vehetnétek mindketten? Vagy egyáltalán miből gondolod, hogy a barátnődnek nem tetszene? Nem értem, miért ne lehetne mindkettőtöknek...
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi a barátnőmmel nem szoktunk ilyenen vitázni tetszik-vedd meg tetszik-vedd meg, sőt sokszor veszünk ugyanolyan ruhákat. meg most téged le ne korlátozzon már a barátnőd. vegyél meg amit akarsz:))) 13/L
2013. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg! Nem fog megharagudni a barátnőd, hiszen tudja, hogy neked is tetszik az a cipő és nem őt akarod utánozni.

Ha mégis megharagudna rád emiatt, akkor nem is igazi barátnő.

2013. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Makoscsiga válasza:

"Na már most K meg is veszi,de K ódzkodik attól,hogy P-nek is Vans cipője legyen. De viszont P is akar Vans cipőt"

Véleményem szerint K-nak rohadtul semmi köze, hogy P milyen cipőt vesz vagy nem vesz.

2013. ápr. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!