Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az baj ha a 13 éve lányom...

Az baj ha a 13 éve lányom ilyen sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Lifenetworkon vannak olyan sorozatok amiket imád. Gondolok én itt a "Hihetetlen betegségek"18+, "Ciki tini testek"16+, "Ha ciki ha nem: beteg vagy"16+ de a kedvence " Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek"12+. Mind ilyen kórházas-betegséges-balesetes. Sokszor nem érti a szakszavakat de imádja. Szerintetek normális ez?

2012. aug. 1. 22:26
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
De rengeteget tanul belőlük. A fentekben írtakat nem nézi sűrűn.
2012. aug. 3. 15:11
 32/39 anonim válasza:
100%
Én is 13 vagyok és én is szoktam ezeket/ilyeneket nézni. Néha anyum, aki orvos, is odaül és mondja hogy mi van bennük, ha nem értek valamit. Úgyhogy szerintem normális. Ja és én se szeretnék orvos lenni :)
2012. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én is nézem ezeket. Szerintem nagyon jók. :) Nem baj. 16L
2012. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen vagyok, ezeket nézem, rajzfilmeken nem igazán :) ha valamit nem értek, megkérdezem a természetgyógyász anyámtól, vagy ha ottvan, akkor a régi latin szakos nagyimtól
2012. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Éni 13 éves vagyok és én is szoktam ezeket nézni tök szeretem nincs ezzel semmi baj
2012. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Figyelj, nálunk a 11 éves öcsém egyszer csak beállított egy Tudorok DVDvel (18+). Szex és vér minden mennyiségben, de a végén az egész család nézte, és imádjuk, még most is... Tesóm simán vette azokat a kínzás/gyilkolós jeleneteket, amiket anyukám sem bírt, és amúgy kicsit sem agresszív a kissrác.

Azelőtt végignézte a keleti sorozatokat, amiket még mindig szeret. Abban is van szex és vér, bár ennyi nincs.

Most jön a Trónok Harca láz, szintén 18as, még véresebb, még több szexszel... és tesóm - igaz, hogy azóta egy évvel idősebb - de már várja, hogy megkapjuk, és onnantól kezdve úgyis az fog menni a itthon hónapokig.

2012. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
örüljön inkább neki h ilyen műsorokat néz. ezeket pont énis szoktam néni, 18 vagyok, szerintem nagyon érdekes mindegyik. nagyon sok mindent megtud belőle az ember, szerintem örüljön neki hogy ilyen korán ezzel foglalkozik, lehet a végén még orvos lesz belőle.
2012. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nekem is a vészhelyzetes a kedvencem, és a Csendes szörnyetegek, az ilyen parazitás.
2016. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Apropó szakszavak: kb. 9 éves koromban tudtam az orsóféreg latin nevét, a Toxocara canis-t, de én állatorvos akarok lenni. Imádom az amiről a vészhelyzetben sem beszélneket, és a rejtélyes diagnózist, és társaikat. A durvábbak közül a Csendes szörnyetegeket, és a Szuperállatorvost szeretem, de az Animal Planeten volt valami Rescue Zone vagy valami olyasmi, az is ilyen állatorvosos, állatmentős sorozat.


Szeretem még: Állatok éjjel-nappal(állatmentők)

Vets in action(állatorvosos)

Paul O'Grady és kutyái(kutyamenhely)

Járőrkutyák(az nem orvosi, de jó nagyon, biobiztonsági, drogkereső, és mindenféle keresőkutyákról meg rendőrkutyákról szól.)

2016. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!