Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az baj ha a 13 éve lányom...

Az baj ha a 13 éve lányom ilyen sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Lifenetworkon vannak olyan sorozatok amiket imád. Gondolok én itt a "Hihetetlen betegségek"18+, "Ciki tini testek"16+, "Ha ciki ha nem: beteg vagy"16+ de a kedvence " Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek"12+. Mind ilyen kórházas-betegséges-balesetes. Sokszor nem érti a szakszavakat de imádja. Szerintetek normális ez?

2012. aug. 1. 22:26
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
83%
Inkább nézném azt minthogy nézzem a disney mocsadékát a Disney Chanel-en
2012. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
36%
Egy kultúrsznob megszólalását olvashattuk...Nagy tapsot neki!
2012. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 bamboochatheone válasza:
95%
Igen, normális, kíváncsi.
2012. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj, lehet, hogy ez az első jele annak, hogy az orvosi pálya felé kacsingat!


Én 11-12 éves koromban bírósági meg ügyészes műsorokat néztem egész délután a német adókon, mindenki furcsán nézett rám emiatt. :D

Aztán jogász lettem...


Szóval szerintem ez egészséges érdeklődés. :)

2012. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem akar orvos lenni, se semmilyen kórházas. Ezért furcsa nekem :)
2012. aug. 1. 22:50
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még nem feltétlenül tudja, hogy mi akar lenni. :)

De, ha nem akar orvos lenni, szerintem akkor sem baj, ha érdekli az ilyesmi. :)


Vagy te látsz valami rosszat ebben? Mármint - én nem ismerem ezeket a műsorokat - nagyon "szadisták", vagy túl "undorítóak". Tehát azt mondanád, hogy inkább szenzáció-hajhászak, mint mondjuk ismeretterjesztőek és reálisak?

2012. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Képzeld el, nézi azt is. Van 1-2 értelmes műsor ott is. Még a nickelodeont is nézi a Big Time Rush miatt. Poszter is van róluk a szobájában. Inkább ilyet nézzen mint győzikét...
2012. aug. 1. 22:53
 8/39 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj vele. nem szadisták meg semmi. Ha műtenek és arról mutatnak ilyen belső szervi képeket azt is fekete-fehérben. Csak kicsit furcsának találom :)
2012. aug. 1. 22:55
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem semmi gond.


Azt is furcsának találták, hogy kisgyerekként képes voltam "unalmas" bírósági eseteket nézni, ráadásul németül, pedig szerintem nagyon izgalmas volt, és csomót tanultam belőle, ami később tényleg jól jött. Szóval nyugi. :)

2012. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézem ezeket a sorozatokat és egy csomót tanultam belőle. Már gondolatban eltudok végezni egy gyomorgyűrű műtétet, tudom a lépéseit és h előtte és utána mit kell tenni a ,,betegnek". Engem is érdekelnek az ilyen dolgok és fogékony vagyok rájuk, de nem akarok orvos lenni.


Ne gátold a lányodat abban h esetleg okosabb legyen a koránál és semmiképp ne tiltsd meg neki.


16/l

2012. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!