Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az baj ha a 13 éve lányom...

Az baj ha a 13 éve lányom ilyen sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Lifenetworkon vannak olyan sorozatok amiket imád. Gondolok én itt a "Hihetetlen betegségek"18+, "Ciki tini testek"16+, "Ha ciki ha nem: beteg vagy"16+ de a kedvence " Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek"12+. Mind ilyen kórházas-betegséges-balesetes. Sokszor nem érti a szakszavakat de imádja. Szerintetek normális ez?

2012. aug. 1. 22:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Én sem aggódnék, ha nekem nem lenne. Hiába van, az ID-n kívül úgyse nézek mást :D
2012. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
A TV2, RTL és társai meg úgyis csak egy rakás néphülyítő f_st adnak. Belepillanatottam az "Ezek megőrültek" című rendkívül színvonalas műsorba, én akkor felálltam, kikapcsoltam és köszönöm, nekem elég volt a magyar "kultúrából"
2012. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
hmmm.. nem tudom mi az a "debláááá", de nekem te inkább tűnsz annak, akár mi is az. amúgy Szakáldon, de szerintem a Tv kérdés nem földrajzi érintettségű, ha pesti lennék sem lenne Tv-m... amúgymeg, mint látod, internetem van és így mindent, amit te megnézel a Tv-ban, bele értve a sorozatokat, híradót...stb meg tudom nézni. egyedül a reklámokat nem látom. de nem hinném, hogy fogyatékosságomként róhatná fel bárki is, amiért nem tudom hogyan mos az új Tomi, vagy mit főzött tegnap Maggi...
2012. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Én néha belenéztem az ezek megőrültekbe és nevetve végignéztem hogy hogyan lehet idáig süllyedni..:)
2012. aug. 2. 16:32
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem az "Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek"-et, a "ha ciki, ha nem beteg vagy"-ot (bár ezt ritkán nézem) és az ilyen rejtélyes-megoldós műsorokat is mint például: "Rejtélyes igazságok", "Rejtélyes városi legendák". Nálunk elég sokan nézték ezeket, de mostanra egyre kevesebben. Én sem az orvosi szakma felé kacsintgatok, hanem az újságírás felé, de nagyon sok info van ezekben a sorozatokban, érdekes. Szerintem nincs ebben semmi fura.


13/L

2012. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
76%

már nem azért de mi baj van a Disney Chanel?? én imádom! szerintem vicces nagyon és jók a történetek! az egy dolog hogy te nem szereted de attól még a véleményt szépen is lehet közölni úgy hogy ne bántsd meg azokat akik nézik!!


és a kérdésre visszatérve, én anno nagy Doktor House fan voltam. pont kb 2 hete írta egy "könyvet" a Neurológiáról ami kiterjedt az Alcheimer-kórra, Parkinson-kórra valamint még az autóimmun betegségekre is. a végén meg az agy és gerincvelőt elemeztem. ha bárki megkérdezne ódákat tudnék zengeni a neurológusokról (ideggyógyászok) valamint a lumbálásról! (idegrendszeri problémák kimutatására szoktak alkalmazni,agy és gerincvelő folyadékot nyernek ezáltal) szóval nem a kislányoddal nincs baj! de az nem biztos hogy velem se...xd remélem megnyugtattalak :P

2012. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Hát a Disney csenöllel csak az a bajom, ha a húgom 2 hétig nézi, utána egy hülye bunkóként viselkedik, és nem figyel semmire, tök trehányul viselkedik, és felesel anyuéknak... Ilyen hatással van egy 11 évesre... Én speciel csak autóépítést nézek, és nem szólom le, ki mit néz, mert ezt is le lehet szólni, de azért ez a cucc, amit Disney néven küldenek... Elég botrányos ahhoz képest, ami régen volt. Ha vicces műsort akarok, arra ott a Comedy Central, és az Így jártam anyátokkal, vagy az Életem értelmei, esetleg Igen drágám elég humoros műsor.
2012. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

"A tv-ben izgalmas egy fekéj, de élőben nem biztos, hogy szívesen beletúrna egy biopsziáért."


Természetesen nem biztos.

De nem is kizárt.


Egy 13 éves még nem tudja - és nem is kell tudnia -, hogy mit akar majd kezdeni az életével. Minél több dolog iránt érdeklődik, később annál okosabban tud majd dönteni - mivel nagyobb az ismeretanyaga.

Tehát nem kizárt, hogy orvos akar majd lenni. Persze az sem kizárt, hogy tök más. Nincs ezzel semmi baj.

2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Ő is nézte/nézi a rejtélyes városi legendákat és az igazságokat. Nézi még a "Kihívás- Az exek harca", "Jim szerint a világ", "Így jártam anyátokkal" és az "Életem értelmei"-t is nézi. Mind élvezi és szereti:)
2012. aug. 2. 21:50
 30/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem az a baj, hogy ilyen sorozatokat néz, hanem az, hogy ennyire sokat tv-zik.
2012. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!