Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az baj ha a 13 éve lányom...

Az baj ha a 13 éve lányom ilyen sorozatokat néz?

Figyelt kérdés
Lifenetworkon vannak olyan sorozatok amiket imád. Gondolok én itt a "Hihetetlen betegségek"18+, "Ciki tini testek"16+, "Ha ciki ha nem: beteg vagy"16+ de a kedvence " Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek"12+. Mind ilyen kórházas-betegséges-balesetes. Sokszor nem érti a szakszavakat de imádja. Szerintetek normális ez?

2012. aug. 1. 22:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem egyáltalán nem baj, lehet, hogy ez az első jele annak, hogy az orvosi pálya felé kacsingat! "


A tv-ben izgalmas egy fekéj, de élőben nem biztos, hogy szívesen beletúrna egy biopsziáért.

2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök normális, őt ez érdekli... Én pl egész nap képes vagyok nézni az Investigation Discovery-t. :D

16/L

2012. aug. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

12-13 évesen én is éltem haltam az ilyenekért :D Még most 15 évesen is szeretem.

Örülj neki, hogy nem nyáltól folyó animéket, vagy világszínvonalú Győzikét/Mónikát/ValóVilágot bámul. A kórházas sorozatokból én önkéntlenül is sokat tanultam. Minek mi a tünete, mit kell tenni egy adott helyzetben a beteggel és jó segítség volt biosz órán is.

Nekem sosem volt lifenetworkom, Zone realityn, meg ID-n szoktam nézni az ilyeneket. Mostanra már talán meguntam, mert amit az amerikaiak csinálnak, össze sem hasonlítható a magyar kórházakkal szerintem (mondjuk ott is lehet, csak a kamerának adják magukat).

Fogalmam sincs még, mi szeretnék lenni felnőtt koromban, nem vonz különösebben az egészségügy, de még az is lehetséges, de nem vetem el az ötletet, hogy egyszer orvos legyek.

2012. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat nézem az ID Discovery-t, ott vannak sokkal durvább dolgok is. Azokhoz képest az általad felsorolt műsorok gyerekeknek valók.
2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
teljesen én is néztem :)
2012. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
75%
ebből csak tanúl , egy orvos hogy menti meg a beteget és ha valami van pl suliba akkor a mentőknek nem gyerekes szövegeket ad be hanem normálisan felnőttesen elmondja hogy mi a baj!!Ez teljesen normális!!A DR.house-t nézi????
2012. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
JA: Ne vedd el a kedvét nézzetek grace klinika vagy vészhejzet bűvölet
2012. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nincs tévénk, de volt alkalmam egy hétig a tv előtt ülni és a LifeNetwork a világ legjonn ismeretterjesztő csatornája! örülj neki, hogy ezt nézi és nem a cartoon netwörköt, vagy az idióta rtl klubot, tv2-t... szerintem ezen nem kellene kiakadnod. nem néz hülyeségeket, nem mondanak hülyeségeket neki, csak felvilágosító, ismeretterjesztő műsorok vannak benne. én azon a héten fel sem tudtam állni az elől a csatorna elől (amúgy pont ezért nincs tv-nk, hogy ne legyek ilyen kocka). de ha a mi falunkban valamelyik szolgáltató elérhetővé tenni ezt a csatornát, tuti vennék tv-t! ne aggódj, csak tájékozott lesz a kishölgy!!!
2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tiltani eszemben sem volt csak kicsit furcsáltam mert nem ilyenek a köreiben az emberek. :)
2012. aug. 2. 14:23
 20/39 anonim ***** válasza:
32%
nincstívíd ááááááááááááááááááááááá hun élsz te deblá??????
2012. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!