Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan legyek biztos benne...

Hogyan legyek biztos benne hogy a lányom nem fog "rosszalkodni"?

Figyelt kérdés
Ma elmegy a lányom egy buliba az osztálytársaival(első buli), egy amolyan nyárnyitó buliba. Az köztudott, hogy vannak ott olyanok akik füveznek, és teljesen részegre isszák magukat. Nos én szeretném tudni, hogy a lányom nem fogja ezeket csinálni, és nem fog semmilyen szexuális kapcsolatot létesíteni másokkal. Hogyan deríthetném ki mi történt ott?
2012. jún. 15. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős által,aki ott volt/lesz a buliban.
2012. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de hogyan tegyem föl az ismerősnek a kérdést, hogy ne legyen túl feltűnő, ne legyen ciki a lányomnak? egyébként köszi
2012. jún. 15. 17:28
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy mi történik ott csak bízhatsz benne, hogy észnél lesz. És miért ne lenne? Gondolom felelősségre nevelted és a kapcsolatotok sem rossz. Én a helyedben másnap megkérdezném a lányomat, hogy: Milyen volt a buli? Semmiiképp nem nyomoznék és nem kérdezősködnék, mert ez a bizalmatlanság jele, te sem örültél volna, ha anyukád dzimatol utanád :)
2012. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ez ygy van csak tetszik neki egy fiú aki sajnos pont az a rossz fajta és ő meg akar felelni a fiúnak, pont ettől félek.NEm tudom itt is elég-e a nevelés
2012. jún. 15. 17:58
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem hinném, hogy szüzen jön holnap haza a lányod... Nem viccből mondom! Az ilyen társaságnál, ráadásul első bulin, szinte 95%, hogy megtörténik a "dolog", még ha nem is fogja elmondani... Holnap azt fogja neked mondani, hogy semmi nem történt, aztán 2 hónap mulva sírva fogja újságolni, hogy terhes... Figyelj, ha valaki meg akarja szerezni, meg is fogja! Leitatja, beledob valami bogyót az italába és már csinálják is. Nagyon sajnálom de manapság a "bulik" ilyenek... Tapasztalat...
2012. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
talán nem kéne elengedned
2012. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Szintén buli lenne ma, a 16 éves fiamnak, amire nem engedtük el.Mindenki iszik,lesz ott 1-2 drogos gyerek.Állítólag lesz szülő is amit én nem hiszek el.Szóval gondold át hogy elengeded-e.

Először bevágta a durcást mikor nem akartuk elengedni de mikor megtudta pontosan kik lesznek ott akkor már el sem akart menni.

2012. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
amugy hány éves?
2012. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
16 éves a lányom is, elengedtem, mert elvileg ez egy osztálybuli, és nem akart kimaradni, ráadásul jövőre lehet, hogy amerikába megy ki a bátyjához, de elvileg normális gyerekek is lesznek ott, nem tudom mennyire tudják befolyásolni a rosszak, ráadásul pont egy olyan gyerek tetszik neki..... Köszönöm az eddigi válaszokat
2012. jún. 15. 18:39
 10/24 anonim válasza:
100%
Szia, én egy 19 éves lány vagyok és a saját tapasztalatomat mondom el. Remélem a te lányod is ilyen :) Én is 16 évesen voltam először bulizni. Nagyon jól éreztem magam, táncoltunk, szórakoztunk. Mellettem nagyon sokan drogoztak, ittak, de engem nem vonzott. Tudtam, hogy ezek rosszak. Hiába cukkoltak, hogy na igyál, nem hatottak meg. Csak azt csinálom, amit én akarok. Ezek a cukkolások nem voltak rám hatással. Kólát ittam és cigit sem szívtam és nem is fogok soha életemben. Ja és mondja valamit? Még szűz is vagyok. Én ilyen lány vagyok. Nem egy szentfazék típus.. meg nem egy stréber, de tudom mi jó nekem. A piába kevert bogyókkal meg annyit, hogy ha van egy kicsike esze, nem iszik olyan piát, amit nem lát, hogy pont előtte töltik ki, vagy nem üveges. Szóval csak RAJTA múlik. Remélem rendben lesz minden. :)
2012. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!