Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi legyek?

Szerintetek mi legyek?

Figyelt kérdés

Még csak 13 vagyok. De hogyha megyek gimnáziumba akkor inkább olyat választok ami ezzel kiemelten foglalkozik.

Eddig színész akartam lenni, de most már egyre bizonytalanabb vagyok. Elég kreatív vagyok. A reál tantárgyak nem igazán jönnek be, inkább olyan művészlélek vagyok :)

Eddig gondoltam divattervezőre, még táncosra is de arról már kezdek lemondani.

Tudnátok olyan szakmát ajánlani amiben fontos a kreatívság és persze nem utolsó sorban ne halljak éhen :)


2012. ápr. 24. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kettő eléggé távol áll egymástól. Ma semmi kreatívból nem lehet megélni Mo.-on. Esetleg a programozás? Tudom, nem valami színes, de kreatívnak kreatív és meg is fizetik. De ha divattervező (nah, jó, egy-kettő megél), színész (no komment), festő-szobrász stb. akarsz lenni, akkor tanulj mellette mást is, mert felkopik az állad.
2012. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont most mesélte az egyik ismerősöm, hogy a nagynénje (azt hiszem) színész és mellette még tanár is. (nem tudom, hogy sikerült a kettőt összekombinálnia :) )
2012. ápr. 24. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiket szereti a másikból él. Muszáj neki.

Én is eü-s vagyok és mellette tanítok, mert nem tudok megélni. Sajnos kétszer annyit keresek alkalmi nyelvoktatással, mint sürgősségi egészségügyben. Ez a mai Magyarország.

2012. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És, ha mondjuk külföldre mennék? Erre gondoltam a legtöbbet, ott egy kicsit eléldegélnék, aztán vagy visszaköltöznék, vagy nem.
2012. ápr. 24. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos nem ilyen egyszerű. Menj el egy erős gimiben, és lesz még bőven időd kitalálni, hogy mi szeretnél lenni.

14L

2012. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
traktor
2012. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!