Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Verés a talpakra az megoldás?

Verés a talpakra az megoldás?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelő anya vagyok. Lányom nem rég lépett be ebbe a tinikorba és sajnos nagyon szemtelen és rendetlen.

Egy ismerösöm mesélte hogy vannak országok ahol ilyen lányoknak elverik a talpukat és talán ezt nekem is kellene csinálnom vele. Hát nem tudom.

Kinek van vagy volt már ilyenben része vagy tud segíteni.

Köszönöm előre is a válaszokat


2011. aug. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
84%

Próbáld ki magadon!Szólj a lányodnak,hátha van valami nyújtófa,vagy hasonló,lerendez!Mint írták,egyes országokban megkövezik a nőket,ha elválnak.Szerintem téged meg kövezzenek meg.Nem vagy normális!

Ha ezt a lányod megtudja,és feljelent,tudod mi van!Sitt!

Verték már el a talpad?

Mi próbáltuk egyszer,de csak szórakozásból,ki bírja tovább...

Ha él az apja küldd el oda,megváltozhat,ha nem,akkor normálisan kell vele beszélni.

Aki meg ilyet javasol,az egy pszichopata beteg.

2011. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy biztosan fogom ezt csinálni hanem csak hogy ezt ajánlották nekem.
2011. aug. 22. 09:57
 53/78 anonim ***** válasza:
90%

Milyen marha ajánl ilyet?

Nagy pszichopata lehet...

2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim válasza:
78%
És azért, mert valami barom ezt ajánlotta, te ezen ennyire elgondolkodtál, hogy itt kérdezgetsz? Újra megkérdezem: normális vagy? Vagy egy újabb beteg szülő? Minek kellett neked gyerek?? Azt hiszed, az csak móka és kacagás? Igen, kamaszodik, problémák vannak vele.. mint a legtöbb gyerekkel olyankor. És lesznek is problémák.. Nehogy meg merd ezért verni. Akik itt a verés mellett voksolnak (ahogy írják), azokat is verték gyerekkorukban.. Gratulálok a kedves szüleiknek...így lehet remekül torzítani a személyiséget. A verés nem megoldás, engem sosem vertek, szeretettel és minimális szigorral neveltek, mégis normális felnőtt lettem, és imádom a szüleimet. Még egyszer mondom: te nem vagy normális.
2011. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim válasza:
44%
én kaptam már a talpamra és szerintem még mindig jobb mint egy hét szobafogság vagy hasonló
2011. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim válasza:
57%

Azzal karöltve aki ajánlotta látogassátok meg a pszichiátereteket.

Minden anyának tudnia kell,legalábbis kitapasztalni hogy pont az ő gyerekére mivel lehet hatni.Úgyhogy inkább annak állj neki hogy kiismerd a gyerekedet,minthogy valamilyen törzsi szokást próbálj ki rajta.Ez egy kicsit szadó,de mindenesetre abnormális.Nem tudom hol élsz és melyik korban,de üdv,ez a 21.század.Kiírsz egy ilyen röhejes és elmebeteg kérdést,és milyen válaszokra számítasz egyébként???

2011. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy ezt hogy gondoltad? Majd ő szép nyugodtan tartja neked a talpát, vagy mi?

Tudom, hogy kérdezték már páran, de még mindig nem adtál választ.:D

2011. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
55%

Ez sajnos a legtöbb apa nélküli családban így van.

A verés nem megoldás,kell valaki akire fel tud nézni akire hallgat.

2011. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogy a bizalmába kéne férkőznöd.
2011. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
100%

ez barbarizmus


miért nem botozod meg a lányodat, mint Lúdas Matyit Döbrögi?


kb amit felvetettél, az ugyanaz

2011. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!