Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Verés a talpakra az megoldás?

Verés a talpakra az megoldás?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelő anya vagyok. Lányom nem rég lépett be ebbe a tinikorba és sajnos nagyon szemtelen és rendetlen.

Egy ismerösöm mesélte hogy vannak országok ahol ilyen lányoknak elverik a talpukat és talán ezt nekem is kellene csinálnom vele. Hát nem tudom.

Kinek van vagy volt már ilyenben része vagy tud segíteni.

Köszönöm előre is a válaszokat


2011. aug. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim válasza:
0%
nem mondta hogy elakarja verni a talpát csak nem tudja mit csináljon. Szerintem inkább a talpát verje mint az arcát.Nem kell azt túlzásba vinni azt sem
2011. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
30%

PERSZE VERD MEG TEPD A HAJAT HUZZ BE NEKI PARSZOR HATHA ELSZOKIK ES SOHA AZ ELETBE NEM LATOD,VAGY FOLJELENT ES MESZ A DUTYIBA O MEG AZ ARVAHAZBA!!csak gratulalni tudok-.-"

am tuti kamu kerdes,de ha megse az akkor a kerdezo egy idegbeteg allat.. 14L

2011. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
26%
miért kell egyeseknek ennyire felkapni a vizet a verésen? valahogy meg kell nevelni a gyereket.kiváncsi vagyok,hogy ti szülőként hogy nevelnétek egy rossz gyereket. ennyi erővel az én szüleim már rég börtönben ülnének,mert engem nagyon sokszor és elég durván megvertek,de itt vagyok egézségesen.Egkét pofba nem hal bele.A pof nem azt jelenti,hogy kiveri a fogát,vagy lila lessz,hanem az hogy lekeverneki egyet ami fáj,de nem lessz tőle semmi baja.
2011. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
84%
engem meg SOHA eletemben nem utottek meg a szuleim!!14 eve fenyegetoznek vele h ha szemtelen vagyok kapok 1-2 pofont,de meg EGYET SE kaptam..es ha valamit csinaltam,akkor nem is a mereg miatt kiabaltak velem,hanem az aggodas,es a csalodottsag miatt volt,ami miatt meg szarabbul ereztem magam,es nem nagyon csinalok rosszasagot ezek ota,es nem is vagyok rossz gyerek,nem bulizom,nem cigizek,nem pasizok,csak a tanulmanyi eredmenyeim nem vmi fenyesek,de ezen kivul jo gyerek vagyok.es nem utottek,es szerintem az egvilagon SEMMI szukseg nincs a veresre,mert ezzel a szulo csak annyit er el hogy a gyereke megutalja!!es aki hisz a gyerek veresben,annak vmi baja van,vagy csak tul sokat kapott gyerekkoraban...-.-"
2011. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
59%

Ohh, egek, annak idején, két-három évtizeddel ezelőtt még szinte alig akadt olyan gyerek, aki ne kapott volna ki időnként, vagy ne pofozták fel. Mégis a többségük normális felnőtté vált. Ma meg, egy atyai pofon, már bűntett... Nem csoda, hogy olyan idióta ez a mai világ, amilyen. Feje tetejére van állítva minden.


Talpra verés: nem olyan nagy dolog, mint első hallásra tűnik. Én átéltem egyszer, amikor kb 7-8 évesen a saras cipőmmel betrappoltam a nagyszoba szőnyegére :D Különösebben nem fájt, amikor elfenekeltek párszor, az sokkal rosszabb volt.

2011. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
80%
Arra nem gondolsz kedves utolsó hogy esetleg attól lett ilyen a mai világ mert régen mindenki verte a gyerekét? -.-"
2011. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 Hailey13 ***** válasza:
42%
kedves mostani utolsó..:) arra nem gondolsz hogy a 'mai világot' a 15-18 évesekre értette nagy valószínűséggel? nem az öregemberekre..
2011. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tényleg hülye vagy.

Majd biztos szépen lefekszik nyugodtan, és hagyja, hogy elverd a talpát, a fenekét meg szintúgy. :DD

2011. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim válasza:
76%
hát hogy nyugodt maradna közbe azt kétlem de hogy tartaná a talpát az biztos ;)
2011. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm magyarázza már el valaki, hogy ezt hogy akarja kivitelezni a kérdező XD
2011. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!