Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Verés a talpakra az megoldás?

Verés a talpakra az megoldás?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelő anya vagyok. Lányom nem rég lépett be ebbe a tinikorba és sajnos nagyon szemtelen és rendetlen.

Egy ismerösöm mesélte hogy vannak országok ahol ilyen lányoknak elverik a talpukat és talán ezt nekem is kellene csinálnom vele. Hát nem tudom.

Kinek van vagy volt már ilyenben része vagy tud segíteni.

Köszönöm előre is a válaszokat


2011. aug. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
35%
Elkéstél a neveléssel ! Sajnos!
2011. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
89%
én inkább a beszélgetést tartom jó nevelésnek, és a példamutatást...
2011. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
87%

15:34

Demagógia, amit írsz.

Először is, senki nem tudja, hogy valójában hogy nevelik a "szomszéd" gyerekét, mert nem látsz be a négy fal közé, amikor a valódi arcukat mutatják.


Másodszor: szerinted tehát a verés a megoldás minden fegyelmi problémára? Levezetnéd, miért és hogyan?

2011. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
8%

a nevelést nem akkor kell elkezdeni amikor a gyerek tini.én 13 vagyok,és egész kicsi korom óta,ha valami rosszat csináltam megvertek,főleg anyukám,apukám csak akkor,ha nagyon rossz voltam,de most legalább én jól nevelt vagyok,és szeretem az apámat,anyámat meg más okok miatt utálom,de azért,mert megvert nem haragszom rá.

13/L

2011. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
82%
ma 16:12 -hát lehet, hogy nem haragszol, de az hogy "apámat, anyámat utálom" - hááááát, bizony összefügghet...
2011. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
9%
apámat szeretem csak az anyámat utálom
2011. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
36%
Én elfutnék előled, az tuti!!
2011. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van egy olyan osztálytársam akit folyton vertek a szülei. Ha rossz jegyet kapott, ha visszabeszélt, ha nem rakott rendet. 1 évig senki nem is tudta hogy verik a szülei mert mindig nyakig beöltözött és tesin is csak akkor öltözött át amikor már mindenki kiment az öltözőből. Én vettem észre egyszer hogy tele van kék-lila foltokkal. Szóltam az egyik tanárnak aztán az lett a vége hogy a szülők mentek a börtönbe a lány meg a nagyszüleihez. Már 3 éve jár pszichológushoz de még mindig összerezzen ha becsapódik egy ajtó vagy ha elmegy mellette egy kamion stb.


De ismerek egy olyan 14 éves lány is akit szintén vernek. Ő is tele van kék-lila foltokkal. Ehhez képest viszont minden este kilóg piálni, cigizni a haverjaival. 13 évesen már nem volt szűz. Pedig kicsi korában tök normális volt.


Egyébként meg én sem nagyon értem hogy akarod elverni a talpát a lányodnak. Azt hiszed hogy ő majd szó nélkül hagyni fogja?? Vagy lefogatod valakivel?? Nem értem...

17/L

2011. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
61%

Egy egy pofon még senkiből nem csinált bűnözőt. Ma már rá sem merek szólni a gyerekre, mert lehurrognak tök idegenek az utcán.


Viszont ez a talpverés, erre nincs szó. Van ahol meg kivágják a kislányok csiklóját és házasságig bevarrják a lyukat. Ez sem semmi.

2011. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
85%
Vannak országok ahol ha egy nő elválik megkövezik! Szeretnéd azt is?!
2011. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!