Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lányokat hova...

12-13 éves lányokat hova lehet elengedni szilveszterkor bulizni? Jah és ha el akarnak menni egy átlagos este valahova, hova lehet elengedni őket?

Figyelt kérdés
előre is köszike
2008. nov. 30. 13:20
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok, és a szomszéd faluban( akikkel szoros kapcsolat áll közöttünk évek óta, meccsekre járunk stb) szilvesztereztem. Nem volt semmi baj,nem ittunk, nem cigiztünk, nem voltunk részegek. A szülők, és a családtagok lent voltak, de fent sem volt smemi baj. Képeket készítettünk, hülyültünk, táncoltunk, DJ-skedtünk meg minden. Szóval szerintem a szülőknek annyit mondanék hogy nem a régi világban élünk, és ha gyerekeinknek boldogságot akarunk szerezni akkor engedjük el őket, és ne csak egy szimpla pizsiparty-ra. Most ha jobban belegondolok, 13 évesen nem nagy dolog egy kis buli. Persze ha van megbízható ember akikre rálehet bízni a gyerekeket. Hiszen a kamaszkor is olyan hamar elszáll, addig is ki kell bulizni magunkat. Mert utána vagy 60 évig ücsöröghetünk a családdal..
2011. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és engem még a barátnőimhez se nagyon akar elengedni anya szóval nem is haragszom rá de barátnőkhöz aludni engedd el csak szerintem még nem kell járni se házi buliba se discoba! nekem ez a véleményem!
2013. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Én úgy engedném el a városba bulizni, hogy minimum 7 vele egykorú és min 1. nála idősebb ember társaságában van. Ők megtudják védeni :D
2015. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!