Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lányokat hova...

12-13 éves lányokat hova lehet elengedni szilveszterkor bulizni? Jah és ha el akarnak menni egy átlagos este valahova, hova lehet elengedni őket?

Figyelt kérdés
előre is köszike
2008. nov. 30. 13:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
82%
kivéve ha a "nagyobb" gyerek viszi bele a hülyeségbe a kisebbeket...
2008. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

ilyen idősebb barátnő vagy idősebb tesó sajnos nincs.

a tesó 10 évvel fiatalabb a barátnő meg ugyanakkora.

2008. dec. 5. 21:25
 13/43 anonim ***** válasza:
66%

Nos kedves anyuka

A lányod természetesen nagyon menni akar, ez a korával jár. Én 14 évesen voltam meg vadulva, a szüleim nagyon szabadon neveltek, mindenhová elengedtek.

Hát meg lett az eredménye.

Gondolom elég, ha annyit irok, hogy 14 évesen már gyógyszerre ittam, és egy 21 éves pasasba sikerült belezúgnom.

Persze jókat buliztunk, voltak gyönyörű pillanatok. Mégis begyógyszereztem magam 16 éves koromra...

2008. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp csak ismerőshöz engedném, de csak ha van szülő is otthon.
2008. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim válasza:
86%
Én nagyon sok mindent megbántam....11évesen voltam elöször ,,discoban'',anyukám ekkor 9ig engedett ki....idösebb barátaim voltak és akik velem egykoruak voltak azok is velünk jártak ki...mi mindig igyekeztünk ,,felnöttként" viselkedni,igy aztán sorra jöttek a rossz dolgok:cigi,pia,stb...14éves voltam amikor elöször voltam olyan igazi nagy discoban...anyukám most már alig enged el vhova pedig most múltam 16...ami a szilvesztert illeti...szerintem a lányok meg lennének vele elégedve,ha csinálhatnának otthol házibulit és hívhatnának pár ismeröst,fiúkat is ,bár csak,olyanokat akik tényleg csak HAVEROK nekik,nem pedig másh néznek rájuk...a discoval szerintem még várjanak 15éves korukig...és ami egy egyszerü estet illet,én 16évesen hétvégenként kimegyek moziba,kávézóba,plázába vagy sétálgatni a barátommal,barátnöjeimmel és a haverjaimmal...anyukám max. 10ig enged ki:) de mindig nagyon jól érzem magam:) szerintem ennyi szórakozás kijár egy 13évesnek is.:)
2008. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
71%

Ha megnevelted a lanyod, akkor nem kell erte aggodnod, ha a baratnoihez megy. Az utcara en se engednem ki ejszaka, meg egyedul se hagynek egy 13 evest bulizni, de ha idosebb, es megbizol benne, akkor szerintem egy hazibuliba elengedheted, ha tudod, hogy a barataival lesz.

A varosi ejszaka pedig meg egy felnott nonek se valo egyedul, nemhogy egy kislanynak..

2008. dec. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszolónak...ha vki "Megneveli" a lányát, az nem feltétlen jelenti azt, h meg is bízhat benne feltétel nélkül...én voltam az álom jókislány áltlános iskolában, a szüleim büszkesége, aki jól tanul,szépen beszél, és nem csavarog, hanem könyveket olvas. hisz jól lettem nevelve...de az a baj, h túl jól! amint elszabadultam otthonról, kitörtek belőlem az elfojtott érzések, elkezdtem cigizni,inni,én voltam a kolinevelők rémálma, aki minden szabályt megszeg. És élveztem, h végre más lehetek. 16 évesen megkértem anyukámat, engedjen el Budapestre(nekünk 300km) a barátaimhoz egy találkozóra. Ő megbízott bennem , elengedett...és az első este lefeküdtem egy nálam 17 évvel idősebb pasival...

mindenki vonja le a következtetéseket ebből... persze a jó nevelés kell! én hálás vagyok érte anyukámnak, hogy jól nevelt,mert most, hogy már benőtt a fejem lágya, érzem, hogy neki köszönhetem ezt a felnőttes,gyakorlatias és ésszerű gondolkodást. De minden gyerek életében eljön egy lázadó korszak, akármilyen jólnevelt. Így utólag visszanézve, örülök neki, h nekem is megvolt, mert okultam belőle, de ha anyukám egy kicsit szigorúbb velem akkor, 14-17 évesen, ahelyett h épp akkor kezd el engedékenykedni,talán sok butaságot nem csinálok meg.

2008. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ebben a korban vagyok. Szóval enegm a szüleim bárhova elengednek. De vannak követelmények .Pl.: 8-ra haza kell érni.

Bár még én sem voltam buliban barátnőimnél már számtalanszor ott aludtam. Persze ilyenkor nem arra kell számítani, hogy 8-kor már agyban vannak. Ilyenkor mi meg beszéljük a fiúkat kinek ki tetszik, melyik a leghelyesebb fiú és az ilyen tinédzser kori marhaságokat.

Sztem bulizni még nem kell menniük, de ha te elengededd őket akkor hozz létre valamilyen kompromisszumot. Nálunk bejön és ha időben haz érek akkor máskor is elengednek.

2008. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó: te hány éves vagy??

és milyen szórakozó helyekre mentél: diszkó vagy házibuli??

2008. dec. 29. 19:29
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

húhh nehéz kérdés,14éves vagyok.Itt Gyöngyösön,van egy jó kis hely Sziesztának hívják,még csak hallottam róla a nővéremtől.Állítólag,jó hely nincsenek cigányok...nem cigiznek sokan,nincsenek részegek...ez egy ilyen presszó szerű...belehet ülni egy pohár üdítő mellet lehet beszélgetni,szól egy kis zene.és még új barátokat is lehet szerezni:)nagyon jó helynek tűnik.de apukám nem enged el oda:(

ezt neked kell eldöntened.ismered a lányokat,megbízol bennük tudod hogy nem követnek el hülyeséget,akkor ha a ti városotokban is van ilyen presszó szerű akkor oda néha néha elengedheted:)

sok sikert:)

2009. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!