Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lányokat hova...

12-13 éves lányokat hova lehet elengedni szilveszterkor bulizni? Jah és ha el akarnak menni egy átlagos este valahova, hova lehet elengedni őket?

Figyelt kérdés
előre is köszike
2008. nov. 30. 13:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
ja, akkor jó, megnyugodtam :) azt hittem valami rosszat mondtam
2009. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen anyukám leengedett a Balatonra a nálam kicsivel idősebb barátnőmhöz hétvégére. Egyedül mentem,jöttem. Nagyon jól éreztem magam, mindkét este lementünk a partra nézelődni, semmi bajom nem esett. Budapest persze más, naponta tűnnek el kis és nagylányok.A hugom most 12 elmondom hogy az én anyukám milyen feltételekkel engedi el őt:MINDIG felveszi a telefont, BIZTOS hogy odamegy ahova megbeszélték, és elég nagy társasággal megy.(1-2 barátnővel még veszélyes lehet) és esetleg valamelyik anyuka/apuka kocsival hazaszállithatná a szórakozóhelyről a lányokat.

Az hogy fiúk ne legyenek a társaságban rossz ötlet,főleg ha szórakozóhelyi buli van. Egy csak lányokból álló társaságra rendszerint jobban lecsapnak mintha fiúk is vannak. Kicsit hosszú lett a válaszom remélem segített:)

11-12 évesen a barátnőnél alvás szerintem elég.:)

2009. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:

engem 13 évesen elengedett anyukám már házibuliba is, szilveszterkor meg nálunk volt házibuli, szüleim nem voltak itthon de nővérem és barátja igen. rettentően jó viszonyba vagyok anyukámmal, mindent megbeszélek vele, ő is megbízik bennem mert tudja hogy nem iszom annyit hogy berúgjak, azt is tudja hogy cigiztem már, de nem, nem szoktam rá és nem is tetszik. barátaimhoz is elenged még akkor is ha vonatoznom kell hozzájuk. szerintem neki nagyon jó felfogása van, az persze természetes hogy aggódik és mindig megkérdezi mikorra érek haza,(mindig hazaérek akkorra amikorra megígérem, persze van amikor nem lehetek mindig pontos :D )meg ilyenek.. szeretem nagyon.

14/L

2009. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik, mintha magamat hallanám. Nem győzöm elégszer megköszönni szüleimnek, hogy ilyen ember lettem, amilyen. Én is csak gimitől mehettem el bulizni, mondjuk akár egyedül is, mert fiú vagyok. Megtapasztaltam a határaimat, aminek a későbbikben nagy hasznát vettem. Szóval kedves szülő, 12-13 éves lány esetében szerintem még gondolkodni sem szabad a gyermek "éjszakába engedéséről". Persze egy-két konfliktus lesz, de anyu és apu majdnem elsírta magát a meghatottságtól, amikor ez valahogy szóba jött, és elmondtam nekik a fentieket.
2009. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

16:21-es vagyok aki a te lányod korában van :D 13 éves vagyok és lány. Mi házi buliba mentünk. Pl.: unokatesóm elég jó fej, így az övéjén is voltunk. Persze az teljesen más. De érdekes módon jól fogadták, hogy mi ott voltunk. Bár sztem a barátoknál ott töltött házi bulinál nincs jobb. Csak jobb a saját korosztályoddal bulizni és nem a 18 évessel:D

Nah, azért most elárulok egy-két dolgot:

1. arra ne is számíts, hogy a lányod elöbb-utóbb fel nem szed a buli hevében vkit. (ne aggodj max. egy csók fog elcsattani kettőjük között semmi több)

2. van rá esély, hogy némi alakolhol is lesz ( ezt ne engedd neki!!! Én láttam már egy-két csajt aki 13 évesen, úgy kiütötte magát, hogy az anyját kellett hívni, hogy haza vigye.... :p Nah, annál cikibb nincs)

Én ezeket tapasztaltam. De azért olyan buliba engedd el ahol lesz némi felügyelet (azért ne a szervező nagyija legyen az örző-védő :D)Pl.: olyan buliba nyugottan el lehet engedni ahol a nagyobb tesó a erénycsősz. Nekünk ez mindig bejön. Nagy tesó felelősséget vállal értük, de nem tiltja el mindentől.

Mi így szoktunk bulizni. És jól is szoktak elsülni.

2009. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:

én most leszek 17 éves. lány vagyok

van barátom több mint 2 éve.

10-13 évesen a barátnőimnél aludtam, vagy ők itt.

12-14 évesen télen 5re, nyáron max fél7re itthon kellett lennem, ha bnőmmel mentem el sétálni.

14 évesen egyszer elengedtek ZPbe 2 barátnőmmel, de akkoris csörgettem őket.

nemis vagyok nagy bulizós tpius amugy.

amióta van barátom, és megbíznak benne [lassan 1 éve] azóta nem aggódnak annyira. főleg az anyukám.

általában ha elmegyek vele valahova max 8ra amugyis itthon vagyok. de ha elakarnék menni esténként tudom, hogy azonnal elengednének.

2009. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
En 12 vagyok de a szuleimnel szoba se johet hogy en elmenyek a baratnoimmel szilveszterezni max 1 seta a suli utann es kesz tobb semmi.
2009. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
Én egy 15 éves lány vagyok és van egy 13 éves hugom.Anyukám engem akkoriban amikor én ennyi idős voltam maximum az iskolában megrendezett farsangi "disco"-ba engedett el.Szerintem egy 13 éves kislány vagy otthon szilveszterezzen vagy egy bnőjénél ami már levan előre beszélve,hameg esetleg valami más buliról lenne szó ahol mondjuk nincs felnőtt felügyelet arra nem kell elengedni!Igenis minden szülő legyen szigorú az ilyenekkel mert az én hugomnak sokminden megvan engedve és ki is használja.Négy testvér közül ő a legkisebb és valahol érthető hogy anyukám több mindent engedélyez neki,de valahol ez néha elég nagy baj.
2009. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Engem maximum utcabálba engednek el, azt is csak úgy, hogyha nagy társaságban vagyunk és általában barátnőm bátyja is jön velünk. 13/L
2010. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Én itthon vagy barátnőméknél szoktam szilveszterezni, átlagos este meg mozi, ottalvás, forrócsokizás...De nyáron kutyasétáltatás, fagyizás, utcabálok, koncertek, saját koncertek, wá, alig várom:)

13L

2011. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!