Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves lányokat hova...

12-13 éves lányokat hova lehet elengedni szilveszterkor bulizni? Jah és ha el akarnak menni egy átlagos este valahova, hova lehet elengedni őket?

Figyelt kérdés
előre is köszike
2008. nov. 30. 13:20
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
hát igen, sajna ahol mi élünk van 2-3 disco, ahonnan özönlenek a cigányok meg a részegek, ilyen kis nyugis hely nagyon nincs... :((
2009. jan. 2. 20:16
 22/43 anonim ***** válasza:
38%

Ha bizol a lanyodba engedd bulizni!!

12 eves vagyok.

Engem engednek discoba,most is engedte a 18 eves baratommal szilveszterezni.Es NEM ISZOK,NEM CIGIZEK,NEM DROGOZOK,NEM SEXELEK!!!!

Ha a lanyod eleg ertelmes es megerti hogy ezeknek ilyen idos korban semmi ertelme akkor nyugodtan mehet bulizni mert semi baj nem lesz belole!!

ES EZ ENNYI! PONTOZZATOK LE (SZOKASOTOK)

2009. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
84%

a sziesztás válaszoló vok: sszval nálatok is vannak követelmények ugye aminek meg kell felenie.hát engedd el,mert tudja hogy mi az amit megtehet és mi az amit NEM csinálhat meg.tehát elengedet pl a bnőjével szórakozni,megmondod mikorra menjen haza.akkora úgy is haza megy,hogy legközelebb is elengedd:)ha hazaér éreznéd rajta a cigi szagot ha cigizett volna,piálni nem nagyon tud,mert nem adják ki neki még:) szval sztem nyugi...és ha beszélsz vele h mit csinálhat és mit nem ne úgy monnd h megtiltod neki,mert az akkor mégjobban fogja érdekelni és csak azért is kipróbálja.inkább ésszerű dolgokkal magyarázzd meg neki,hogy mit miér nem lehet.:)

L/14

2009. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
12 évesen a bulinak sincs még értelme, meg a 18 éves pasinak... 13 éves korodra már a szüzességed se lesz meg, olyan vagy mint a többi (ha egyáltalán az vagy még)...na ezért rettegek én előre gyereket szülni egy ilyen világba, akkor mi lesz? már 8-10 évesen bulizni meg kef..lni fognak? kétségbe vagyok esve.... vagy ez nevelés kérdése is?
2009. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Én 12-13 éves koromban anyu mellett voltam, ha elmentek valamilyen házibuliba mehettem velük, diszkoba nem engedtek bulikba nem engedtek. És szilveszterkor is velük töltöttem az időt. Elöször 14 évesen mehettem el külön bulizni szülöi felügyelet nélkül, az ottalvásrol meg azt is 14 évesen kezdtem, diszkot 15 évesen mehettem.

Nagyon vissza voltam fogva, de az sem jo ha már 12 éves lányokat szabadjára engedik.

15 éves vagyok, és örülök, hogy visszafogott édesanyám

2009. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
én 15-16 éves koromban vágytam el bulizni,máshol szilveszterezni, de valahogy sosem jött össze....most itt vagyok 19 évesen egy boldog párkapcsolatban, és 3-4 házibuliba,discoba hívtak minket szílveszterre. És mi mit választottunk? A meghitt otthoni kis családi szilvesztert :) És nem is hiányzik a bulizás egy cseppet sem, sőt azzal sincs bajom, hogy annak idején mikor annyira akartam, nem tudtam elmenni sehova, talán nem itt tartanék(kitűnő érettségi,egyetem,komoly párkapcsolat), ha a társaim feje után megyek :)
2009. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

01 03 10:57-es válaszadó: de kiszolgálják őket piával, hisz le se szarják, hogy hány éves!! múltkor láttam az osztálytársait részegen, azokat is kiszolgálták!

utolsó: hát félreértetted, nem rólam van szó... és a gyerekem meg nem olyan mint ahogy TE elképzeled!! pff

2009. jan. 11. 12:57
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ma 10:53, utolsó vagyok. Te érthettél félre engem, tisztában vagyok a kérdésed alanyával...tudom, hogy a gyermekedről szól nem rólad, ezért írtam le, én milyen voltam tinikoromban és azt, hogy nem bántam meg azt, hogy nem buliztam meg járkáltm el, ahogy a többiek. A gyermekedet nem minősítettem, egy szót sem ejtettem róla, mivel nem tudhatom, milyen...mire írtad azt, hogy nem olyan mint ahogy én gondolom? tényleg nem értem, légyszi válaszolj rá! amit írtam, egyszerű példa volt, amit a saját bőrömön tapasztaltam, a lényege csak annyi volt, hogy nem kell bűntudatot érezned, ha szigorúbb vagy a lányoddal, mert később, ha annyi idős lesz mint most én, hálás lesz érte, és meg fogja érteni a döntéseidet!
2009. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Amikor italbacsepegtetett partidrogokról hall az ember, meg felnőtt nők fórumoznak, hogy a discóban több óra "kiesett az életükből", akkor tök mindegy, hogy mire tudtad megnevelni.

Ha nem engeded, hogy veszélynek tegye ki magát, akkor nem fog bajba kerülni.


Miért ne lehetne otthon bármit csinálni? akár táncolni is?

Tudnál úgy aludni (a másnapi munka miatt), hogy nem tudod, hol a kiskorú lányod ?


Szentendrén úgy halt meg két ártatlan fiatal, hogy egy barátjuk aznap megismert barátja megmutatta, mit tud az autója.


Én nem értem ezt a világot, a szülők sincsenek észnél ???

2009. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: nem neked írtam azt hanem a 10:57-esnek de azt már kitörölték :S

olyan idegesítő, hogy mindent kitörölnek!!! :SSS

2009. jan. 15. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!