Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » SOS! Melyik orvos írhatja fel???

SOS! Melyik orvos írhatja fel???

Figyelt kérdés

Esetleg pszichológus is? Mentális vagy fizikai ok kell?


Ja, a telefontiltásról van szó. A rendelet szerint, orvosi okok miatt, az iskolának engedélyeznie kell, hogy a gyereknél legyen a mobil!!!


De mire fel? Milyen indok kell? Függőség? Cukorbaj miatt időjelző és vészjelző?


Ha van infód írd meg! És nagy puszi érte!



aug. 16. 19:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj már arra a kérdésre, hogy miért fontosabb pont neked telefonoznod az iskolában, mint bárki másnak!
aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
94%

40es vagyok. Ez a szenzor egy olyan dolog, ami jellemzően a karba lőve folyamatosan a véráramba "lóg" és monitorozza a glükózszintet. Tehat ez a szerkezet kiváltja az ujjbegyszúrasos mérést.


Amit 44 linkelt csak matrica, ami védi a szondát.


A kérdéshez azért kapcsolódik ez, mert a kérdező felvetette a cukorbaj ötletét, de a telefon hasznàlata csak ezzel az eszközzel indokolt, mert ez összeköttetésben àll a telefonnal, ezen latszanak az adatok és riasztást is tud küldeni, ha valami nem jó

aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
0%
Ez az amerikai álom, 50-es, nálunk te ilyet egy darabot se láthattál.
aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
91%
53 fiatalok körében mar igen elterjedt. Ha nem figyeled fel se tűnik, de hidd el, eleg sok ilyen van
aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
100%

#53 Nem mondtam, hogy láttam. Csak hogy van ilyen.

Egyébként minden érintett ismerősöm a klasszikus módon intézi a mérést, a hagyományos mérővel.

aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
100%
53, inzulinpumpa és szenzor is a 90-es évek végétől van Mo-n, nekem 2005 óta van.
aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
100%
53, olyannyira van itthon, hogy kiemelt NEAK-támogatott a szenzor.
aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
94%

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de ilyen szenzort iratott fél magának a szomszédom. Aki 30 éves. Folyamatosan mér, küldi az adatokat.

Szóval igenis létezik Magyarországon, csak sokan nem ismerik még.

aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
100%

#51.

Puskázni, játszani, chatelni, Tiktokozni. Semmi értelmes dologra.

aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
97%

Én is csak abban az esetben látom indokoltnak a telefont magánál tartani, ha cukormérő szenzort használ inzulinpumpa nélkül valaki. Ez esetben a telefonra küldi folyamatosan az értékeket a szenzor, így időben figyelmeztet, ha hirtelen megy le vagy fel a cukorszint és aki beteg, azelőtt közbe tud lépni, mielőtt rosszul lenne. Ha inzulinpumpája is van valakinek, akkor fölösleges a telefon, mert akkor erre (is) mennek az adatok. Egyáltalán nem amerikai álom, egyre elterjedtebb nálunk is. A 73 éves anyámnak több, mint 10 éve van inzulinpumpája és szenzor, a páromnak kb egy éve van szenzorja. De rajtuk kívül több embert ismerek, aki ezt használja.

Kérdés, hogy te azt tudod e igazolni, hogy 1-es típusú cukorbeteg vagy, aki szenzort visel? Mert ezt elég nehéz bekamuzni.

aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!