Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » SOS! Melyik orvos írhatja fel???

SOS! Melyik orvos írhatja fel???

Figyelt kérdés

Esetleg pszichológus is? Mentális vagy fizikai ok kell?


Ja, a telefontiltásról van szó. A rendelet szerint, orvosi okok miatt, az iskolának engedélyeznie kell, hogy a gyereknél legyen a mobil!!!


De mire fel? Milyen indok kell? Függőség? Cukorbaj miatt időjelző és vészjelző?


Ha van infód írd meg! És nagy puszi érte!



aug. 16. 19:38
 81/113 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tanárok eddig sem telefonoztak tanítás helyett, de mivel ők döntik el, hogy adott feladathoz szükség van-e okoseszközre, ezért nem hinném, hogy elvennék tőlük. De hidd el, szerintem nem fognak órán tanítás helyett TikTok-ot nézni, akkor sem ha náluk marad a mobil.
aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 anonim ***** válasza:
90%
#76 Eddig is értettem, te szerencsétlen. Veled ellenben én olvastam a jogszabálytervezetet. A #80-as kérdésedre reagálva pedig nem, nem jól olvastad. Úgyhogy a helyedben a szövegértésre feküdnék rá kicsit jobban a telefonozás helyett.
aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 A kérdező kommentje:
83. Ha már személyeskedés, akkor miért nem keresel pénzt, a helyett, hogy kisnyugdíjból kínlódj?
aug. 17. 13:59
 84/113 anonim ***** válasza:
82%

#84.

Majd akkor legyen ekkora a mellényed, ha megkerestél 10 forintot.

aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 anonim ***** válasza:
83%

Megvan a tuti tipp! Az háziorvosnak egy javaslatot kell írnia egy nyomtatványra.


Arra kell hivatkozni, hogy 'screen-dependens idiocy'-ban szenvedsz, aminél 1-2 óra után megvonási tünetek jelentkeznek, úgy, mint rángógörcs a hüvelykujjban (mivel nem tudsz vele mit görgetni), tikkelő szem, súlyosabb esetben pucérra vetkőzve a táblát fogod ordítva csapkodni ("Lefagyott, lefaaagyott, nem nyitja meg a Tiktokot!")


Szóval ha ez az igazolás megvan, kötelesek egy külön tanteremben 8-14 óra között szabad telefonhasználatot biztosítani neked, ez idő alatt senki sem zavarhat, természetesen órákra sem kell járnod.


Sok sikert!

aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
50%
83# nem vagyok nyugdíjas. 18 éves korom óta dolgozok. Van saját hitelmentes ingatlanunk és 2 gyereket nevelek a férjemmel. Mind2 gyerekkel a 2 évet voltam otthon, kaptam pénzt csed és gyed alatt, mert azt már betettem a közösbe, de a nyugdíjat mindig a következő generáció termeli ki. Ha ők lósz*art nemtudnak kitermelni akkor én dolgozhattam egész életemben, de semmit nemfogok kapni. Ne okoskodj, ha fogalmad sincs hogyan működik a rendszer.
aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 A kérdező kommentje:
86. És ti mit okoskodtok, hogy kell-e vagy sem nekünk a telefon? Ráadásul hamarosan lehet, hogy leviszik 16-ra a szavazati jogot. Azaz beleszólhatok a rendszerbe, és már tudom, hogy kikre nem szavazok. Főleg nem, ha lesz sorkatonaság, nekünk, nőknek is.
aug. 17. 14:32
 88/113 anonim ***** válasza:
96%

Ezt most jól megmondtad. Kemény!

Lássuk mennyit fog érni a szavazati jogod! Gyakorlatilag egy felnőtté se él, úgy forgatták most is a szavazatokat, hogy nekik legyen jó.

Mi lesz a következő igéret?

Eddig az volt, hogy majd helyrehoznak mindent..

A következő az egész országi ingyen 5G?

aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 anonim ***** válasza:
100%

Neked pár könyv kellett volna a kezedbe tiktok helyett, talán akkor nem lennél ennyire alpári.

Nincs orvos, aki engedélyezné a telefont, főleg nem iskola időben.

De próbálkozz nyugodtan, de azért írd meg mit mondott.

aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
80%
87# a mostani lányok nagy részéről inkább ne is beszéljünk. Nagyon kevés százalék az akiből nem kiélt felnőtt lesz. Gondolom te is ezeknek a táborát erősíted, mivel itt remegsz egy szar telefon miatt.
aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!