Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim válasza:
81%

Semiképpen sem!

És nem is értek egyet a legtöbb kommentelővel... nem ítélnék senkit sem olyan sorsra, hogy olyan emberek között kelljen felnőnie, akik őt soha nem akarták igazán, akik el akarták vetetni, akik nem örömmel nézték meg a terhességi tesztet, szerintem sokkal kegyetlenebb az aki így is felneveli, mint aki inkább elveteti! Úgy, hogy lehet, hogy az gyerek soha nem fog renedes szeretet kapni, hogy örökké lesz benne valami félsz. Kegyetlenség! Elég lelkinyomorék ember van, nem kell több.

2010. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval!
2010. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes az utolsó elötti válasz.. Mi szerettünk volna a párommal gyereket,de kicsit később.(nem volt lakásunk,nekem állásom).Felmerült bennünk is abortusz,megvolt a csekk is.Szülők se támogatták(még) a gyereket.S mi örömmel néztük a tesztet:)

De nem volt lelkierőm elmenni hétfőn este kijelentettem,hogy nem megyek másnap.Kész. Ennyi. Azóta megszületett a kislányunk és az egész család bele van bolondulva.S nem lesz lelkinyomorék ahogy fogalmaztál,mert imádjuk. S nagyon boldog,abszolút nem sírós 3 hós kisbaba::) Már gügyög és folyamatosan beszélgetünk vele.

szóval... mi megteszünk mindent hogy boldog élete legyen.Azóta házasok vagyunk mióta kiderült(nagyim kérése volt) és a lakás is megoldodott. (én:24/l,25/f)

2010. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kedves utolsó, de ti tulajdonképpen akartátok a babát csak az időzítésbe csúszott némi hiba. De van aki tényleg lehetetlen helyzetben van vagy tényleg nem akarja a babát, itt azokról van szó. Nálatok nyilván nem áll fenn az a helyzet hogy lelki nyomorékot csináltok a gyerekből de sokaknál igen.
2010. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
39%
(csak az első 2 oldalt olvastam el tehát nem biztos,hogy ezt még nem írták le 1000-szer,de már sok ilyesmi kérdést olvastam és sehol még fel sem merült!)MI VAN AZ ÖRÖKBE ADÁSSAL EMBEREK???HA NEM TUDOD FELNEVELNI INKÁBB ADD ÖRÖKBE OTT JOBB HELYE LESSZ!INKÁBB MEGÖLÖD,MINDHOGY MEGSZÜLD ÉS ÍGY ÉLETET ADJ NEKI???Megszülöd a gyereked és más meg aki akar,de nem lehet neki,nagyon is örülne neki!!!
2010. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
86%

Ja,csak azt felejted el,hogy örökeadni sem egyszerű,hónapokba telhet a papírmunka.

Mi lesz addig a babával,intézet?

2010. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
80%
A gond az,h aki felelősségteljesen végiggondolja,h inkább megszüli és örökbeadja,az az abortuszra váróknak igen-igen kis százaléka,mert ő másban is felelősségteljesebben gondolkodik.Akit meg nem érdekel,és nem vetetheti el a babát,az megszüli,otthagyja a kórházban,és persze eszébe sem jut,h le kell mondania róla,csak eltűnik,a gyerek meg hányódik,és ha szerencséje van,nevelőszülőkhöz kerülhet,akik viszont nem tudják örökbe fogadni emiatt.
2010. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod aki nem akar gyereket az szülni sem akar. Nem akar a semmiért elviselni egy ilyen turtúrát, nem akarja hogy megváltozzon a teste mindene csak hogy aztán valaki másnak jó legyen. Sokan pedig nem bírnák odaadni ha már megszülték és akkor mehetne a nyomorba vagy akárhova...
2010. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
20%
Hát én inkább végig csinálnám a papír munkát mint hogy darabokra szaggattassam a saját gyerekem!Át kéne gondolni,hogy mi a legjobb a gyereknek!Biztos,hogy nem az,hogy darabokra szaggatják!Még ha az ember tényleg nem elég érett az anyasághoz,vagy nincsenek meg hozzá a megfelelő anyagi feltételek,akkor sem lehet arra fogni,hogy meggyilkoltatják a saját gyermeküket!Nem is értem,hogy hogy engedélyezhetik ezt!Annak a gyereknek ugyan annyi joga van,hogy meglássa a nagy világot mint az összes többinek!Még ha papír munka kell is hozzá akkor is felnőhet olyan emberek társaságában akik szüleik ként tudnak róla gondoskodni!Az örökbe adó a szülés előtt még meg is ismerkedhet a gyermeke felnevelőivel és ha úgy ítéli meg hogy nem elég"jók" ahhoz,hogy a gyermekét felneveljék akkor is találhat még alkalmas párt a pozícióra!Tehát azt mondom,ha a terhes nőknek van rá lehetőségük arra,hogy egészséges gyermeket hozzanak a napvilágra,inkább próbálják meg megkeresni a LEGMEGFELELŐBB embert/embereket aki képes megadni a babának azt,amire az anyának nincs lehetősége,mint hogy elvegye egy végtelen pici lény életét,aki nem tehet róla,hogy a szülei"megcsinálták" őt!Ha már valaki felelőtlen és nem védekezik,ne hagyja,hogy ennek a gyermek bármi kárát lássa!
2010. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 14:10es vagyok. Szerintem igenis tudom milyen az abortusz,volt benne (sajnos) részem. Iskolába jártam,szüleim válófélben,párommal(mostani) féléves kapcsolatban.Ja és lakás se volt még anyum feje felett sem,nemhogy a mi fejünk felett. Párom akkor pár hónapja dolgozott a munkahelyén.Szóval egyszerűen nálunk akkor rosszkor jött. De eltelt azóta 3év,s a Picurkát már megtartottuk.S imádjuk.Azt az esetet féltünk elmondani bárkinek. 20évesen nem éreztem magam kész az anyaságra.
2010. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!