Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én meg azt nem értem, hogy aki egy szimpla nemmel felet, az miért van nullára pontozva? Neki nem lehet véleménye?
2009. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
93%
14.37:1 hónapot feküdtem terhesen a kórházban,ahol átépítés miatt a terhespatológián volt csak hely.Itt voltak az abortuszosok is,akiknek általában a fele,háromnegyede cigány volt.Az egy régi,cukormázas áltény,h a cigányok nem járnak abortuszra annyira szeretik a gyerekeket.Dehogyisnem.És a legtöbbjüknek nem az első volt.
2009. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
86%
Nem, inkább vetesse el, minthogy megszülje és kukába dobja mondjuk.
2009. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és örülök hogy nem vesztetek össze amugy én mindenkit felpontoztam:S kérlek ne pontozzátok le a válaszokat csak mert nem értesz egyet.
2009. szept. 18. 18:27
 35/89 anonim ***** válasza:
48%

09:55 Ez nem volt szép! Az élet szent. Megszülném!

Más: ne cigányozzunk!

Sajnos ez nem undorító videó, hanem döbbenetes! Betiltanám. Aki házi praktikákkal él és nem jön össze az abortusza, gondolkozott volna előbb!

2009. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim válasza:
52%

Ha egészséges gyermek születhetne Betiltanám!!

Mindig vannak családok akik szeretnének gyereket de sajnos nekik nem lehet...nem feltétlenül kéne éheznie annak a gyereknek, és szeretetet is kaphatna.

Elítélem az abortuszt, remélem én soha nem leszek olyan helyzetben, hogy az abortuszon kelljen gondolkodnom.

A másik dolog meg az, hogy ki tudja mi az a halál?! Honnan is lehetne biztosra tudni hogy az egy jobb dolog mint az éhezés,vagy bármi más? Sajnos ezt mi nem tudhatjuk.

18/L

2009. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
83%

9:55 vagyok!


Oké, vannak ezek szerint akik megszülnék a gyereket, ha egy útonálló csöves megerőszakolná őket. Oké ,szép dolog...f@sza lenne a "ki az én apukám" beszélgetés 5 év múlva...

DE azt írjátok, nektek ,akik betiltanátok is van jogotok véleményt írni. Ez igaz is.


És esetleg egy másik nőnek ,aki nem akarja erőszakból fogant babáját megszülni nincs joga elvetetni? Dehogyisnem....


Amúgy meg pontozhattok meg mittomén, akkor sem lesz betiltva SOHA az abortusz, ezt szerencsére nem ti döntitek el.


Még egy dolog, én speciel joghallgató vagyok, aki gyermekvédelemmel akar majd foglalkozni! Nem az a gyermekvédelem, ha engeded megszületni a babát. Előre kell gondolkozni, nem kell eljutni az abortuszig....de, ha már vki ott van, legyen meg a választás joga.

2009. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
88%

Azon kéne elgondolkodni,h azok a mélyszegénységben élők akik fogamzásgátlás helyett használják az abortuszt-ami persze nem egy bölcs és követendő dolog-,mit fognak csinálni,ha betiltják?Megszülik.Visszatérünk a 10-15 gyerekes családokhoz,ahol majd egy cipője van a gyerekeknek,és hónap közepétől egy morzsányi étel sem jut nekik.Az intézetbe adott gyerekek nagy részéről nem mond le az anyjuk,így szerencsétlen élhet 18 éves-vagy annyi idős koráig amíg "használható" valamire-koráig intézetben.

Nem kell cigányozni?Ez nem rasszizmus,hanem tény.Nem csak a felső középosztály megesett feleségei járnak abortuszra,és nem csak olyanoknak lesz muszáj megszülni,akik átgondolva a dolgot az örökbeadás mellett döntenek majd.

De leginkább ahogy az előttem szóló is írja,legyen szabad mindenkinek dönteni.Annak is aki nem vetetné el,és annak is aki elvetetné.Mert a megengedés mindkét tábor számára meghagyja a szabd döntés jogát,de a tiltás csak az egyiknek.

2009. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
67%

Abortuszom volt 1 éve(novemberben) de csak azért mert mindketten diákok voltunk a párommal,nem tudtuk volna megteremteni az anyagi biztonségot.Azóta ujra gyermeket várunk,de ő marad.Azóta dolgozunk,s igy jó lesz!

Lelkileg a mai napig nagyon megterhelő volt számunkra!Szivemben azóta is ott,hogy volt....

Lehet hogy lakásunk még nincs,de lesz.De más is megoldotta a nehézségeket! Volt akkor 1 lány 18 éves s a második abortuszra ment,anyukája nem engedte megtartani.PEdig a barátjának volt munkahelye meg lakása.. Részlegesen beiltanám. Ha lehetne.

24/l

2009. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
81%

Nem tiltanám be, mert mindenkinem joga van eldönteni, hogy szüljön-e! Ott vannak akiket megerőszakolnak, akik belesnek az 1%ba fogamzásgátlónál vagy akármelyiknél, hiszen egyik sem 100%-os! Ha valaki beteg, vagy a babája lenne az, ha nincs háza és az utcán él stb! És az olyanoknak is megengedném, akik 13 évesen lesznek terhesek bebaszcsizva meg "hát védekeztünk megszakítással"! Mert tudom, hogy azok hülyék, DE. Tökre úgy látszik, hogy ti vagytok a gyerekvédők én meg aki nem szereti őket (és valóban én nem szándékozom szülni) és mégis ti vagytok azok akik inkább hagynák megszületni az ilyen gyerekeket, akiknek nem lesz jó élete! Szerintem egyáltalán nem fogják élvezni, hogy ők bebaszcsizva fogantak, és csak büntetések egy felelőtlen személynek! És még ha örökbe is adják őket, akkor is lesznek lelki problémáik! Ezt egy abortuszos oldalon olvastam!

Kéztségtelen, hogy amikor elkezd dobodni a szíve, már élőlény a magzat, de én nem gondolnám, és nem is fogom soha, hogy már olyan szintű, mint egy élő ember sőt vicces, hogy még fontosabbnak is tartják az elvakultak mint egy elő embert (vayis az anya ha megdöglik akkor is szülje csak meg, ő nem érdekes, csak bűnhődjön vagy a akármi). És azt sem hiszem, hogy bárkinek is korlátlan joga lenne az élethez, egészen addig amíg az ÉN tewstemben teszi ezt! Azon kívül persze, de amíg bennem van, az én testemben, addig nehogymár ne szólhassak bele!

Szóval nem, nem tiltanám be. Akik hülyék, azoknak találnék más büntetést (jó nekem aki nem akar gyereket, hangzik csúnyán ha egy szegénynek az anjya büntetéséből hogy felelőtlen, kell megszületnie.) Aki felvilágosulatlan, avval is mást kéne tenni, nem megtiltani hogy abortuszta menjen. Aki hülye az az abortusz betiltásától nem lesz okosabb. De hát ti tudjátok, biztos jobb lesz a szeretett kisbabáitoknak a kukában, a wc-ben, szétvagdalva, megfojtva stb. Mert aki akar az úgyis talál utat! De gondolom ez mindegy, ha nincs abortusz akkor minden király.

2009. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!