Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rajtad múlna te betiltatnád...

Ha rajtad múlna te betiltatnád az abortuszt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
74%

Be nem tiltanám, de sokkal szigorúbb keretek között engedném csak: ha veszélyezteti az anya egézségét vagy életét, ha nemi erőszakból fogant, esetleg, ha gyógyíthatatlan betegséggel születne.


Véleményem szerint a magzat a fogantatása pillanatától fogva emberi lény. Ezzel a logikával a szegény szülőknek meg kéne engedni, hogy megöljék a gyereküket, hiszen jobb annak a gyereknek...


Bocs, ha sarkosan fogalmaztam.

2009. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)és indoklásokat is :)tudom hogy nem kértem de köszönöm:)
2009. szept. 17. 17:54
 13/89 anonim ***** válasza:
70%
Nem tiltanám be, de ettől függetlenül ellenzem.
2009. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
46%

Igen, betiltanám.

Persze eü okokból engedélyezném, ebben egyetértek a jelenlegi szabályozással. Másban nem.

Mielőtt betiltanám, kérnék egy 3-4 évet, hogy a gyerekek és a felnőttek morális és szociális gondolkodását átformaljam, legalábbis megpróbáljam. (iskola, brossúrák, TVadás, reklám, minden médium, ami csak létezik) Utána aztán jönne a törvény, a gyengébbek majd megértik később... :)

2009. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
81%

Tudom,h nem a Politika rovat,de ha az a sok cigánygyerek megszületne akikkel az anyjuk inkább abortuszra megy,hát nem kéne félnünk a népesség fogyásától,de attól sem,h lesz aki majd kitermeli a nyugdíjunkat.

Egyébként sem ellenzem,nekem nem volt és nem is vállalnám,ettől függetlenül sokszor jobb ha nem születik meg az a baba akit nem akarnak.

2009. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
38%

http://www.youtube.com/watch?v=lsBEP-uAiU0&NR=1


Úristen! Tele van a youtube ilyen videókkal. Megnézetném minden nővel. Én most jó sokat bőgtem...

2009. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
40%

http://www.youtube.com/watch?v=UMe6-A9Hifo


Nézzétek,és megértitek miért tiltatnám be!

2009. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
71%

Én is láttam a néma sikolyt és azt a rengeteg videot a neten. Hihetetlen, hogy egyesek nem gondolnak bele, mit tesznek. Azt hiszem egyszerűbb egy óvszer, gyógyszer, spirál... bármi, mint egy magzatot megölni.


Be nem tiltatnám... nem is lehetne hogyan. De valami következménynek lennie kellene azokra a nőkre nézve, akik "passzióból" ölnek!!! (Kivétel persze azoknak, akiknél eü gondok álltak fenn, akár baba akár mama részéről.)

2009. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
84%
Korlatoznam a felteteleket es csak azoknak hagynam elvetetni, akinel tenyleg sulyos problemak vannak.
2009. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem hiszem, hogy jobb, ha valaki megfojtja, elássa, elégeti a babáját, mintha meg sem szülné. Ha már egyszer meg kell ölni, inkább az embriót, mint egy kisbabát!
2009. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!